Igal spordisõbral on võimalus sõna sekka öelda aasta parimate sportlaste valimisel. Hääletus on avatud kuni 20. detsembri hilisõhtuni (kell 23:59). Hääletamiseks mine parempoolsesse menüüsse, kust saad enda valiku edastada.

Aasta võistkonna nominendid

• Madis Abel ja Aleksandra Galkina
    Tantsusport

Kanadas, Vancouveris toimunud maailmameistrivõistlused standardtantsudes võitis tantsupaar Madis Abel ja Aleksandra Galkina U21 (kuni 21-aastaste) vanusegrupis kuldmedali. Tegemist on Eesti tantsijate esmakordse maailmameistritiitli võiduga Eesti tantsuspordi ajaloos.
    Kevadel Hispaanias toimunud täiskasvanute Euroopa meistrivõistlustel sai Eesti esitantsupaar 11. koha

• Estonian ACE AdventureTeam
    Orienteerumine

Eesti tugevaim Estonian ACE AdventureTeamorienteerumise võistkond saavutas Soomes, Saariselkäs toimunud maailmameistrivõistlustel 2. koha.

Hõbemedali toonud võistkonda kuulusid: Silver Eensaar ja Rain Eensaar

• Epeenaiskond
    Vehklemine

Eesti epeevehlemise naiskond võitis 2015. a hõbemedali kahelt tiitlivõistluselt: Montreux´stoimunud Euroopa meistrivõistlustelt ja Bakuu´s toimunud I Euroopa mängudelt.

Mõlemad medalid võitnud naiskond vehkles koosseisus: Erika Kirpu, Katrina Lehis, Irina Embrich, Julia Beljajeva

• Epeemeeskond
    Vehklemine

Eesti epeevehklemise meeskond võitis Šveitsis toimunud 2015. a Euroopa meistrivõistlustelt hõbemedali.

Medali võitnud meeskonda kuulusid: Nikolai Novosjolov, Sten Priinits, Marno Allika, Peeter Turnau

• Jaht Forte meeskond
    Purjetamine

Eesti Jaht Forte meeskond võitis kõrgetasemelisel ORC avamerepurjetamise Euroopa meistrivõistlustel kuldmedali.

Fortel sõitsidd kullale: kapten Jaak Jõgi,Tammo Otsasoo, Marko Nüüd, Indrek Rajangu, Martin Kaal, Kalev Kaal, Indrek Lepp, Kalev Vapper ja Martin Müür

• Eesti korvpalli rahvusmeeskond
    Korvpall

Eesti korvpallimeeskond saavutas korvpalli Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril 20. koht

Eesti koondis mängis korvpalli EM´il koosseisus: Sten-Timmu Sokk, Tanel Sokk, Rain Veideman, Gert Dorbek, GregorArbet, Siim-Sander Vene, Tanel Kurbas, Erik Keedus, Kristjan Kangur, Reinar Hallik, Joosep Toome, Janar Talts

• Eesti püssinaiskond
    Laskesport

Eesti püssinaiskond on 2015. a kahekordne Euroopa meistrivõistluste pronksmedali võitja. Kolmas koht saavutati naiskonnavõistluse 300m harjutuses 60 lasku lamades ja 300m harjutuses 3x20 lasku.

Võistkonda kuulusid: Anžela Voronova, Ljudmila Kortšagina, Valeria Morozenko

• Motokrossi meeskond
    Motoorrattasport

Eesti tsiklimehed saavutasid 2015. a Rahvuste krossil ehk meeskondlikel maailmameistrivõistlustel kõrge 4. koha.

Rahvuste krossil esindas Eestit meeskond koosseisus: Tanel Leok, Harri Kullas, Priit Rätsep

• Paarisaeruline neljapaat
    Sõudmine

2015. a tõi Eesti paarisaerulisele neljapaadile järjekordse tiitlivõistluse medali. Pronksmedal võideti Aiguebelette´s toimunud maailmameistrivõistlustelt. Hooaja vältel jõuti poodiumile ka ühel maailmakarika etapil (3. koht) ja Euroopa meistrivõistlustel saadi 8. koht.

Medali võitis paatkond koosseisus: Andrei Jämsa, Allar Raja, Tõnu Endrekson, Kaspar Taimsoo

• Eesti võrkpalli rahvusmeeskond
    Võrkpall

2015. a Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril saavutas Eesti võrkpallimeeskond 11. koha. Lisaks saavutas võistkond 2015. a Euroopa liigas 4. koha

Võistkonna koosseis: AndriAganits, Martti Juhkami, Ardo Kreek, KeithPupart, Madis Pärtel, Rait Rikberg, Rauno Tamme, Timo Tammemaa, ReneeTeppan, Andres Toobal, Kert Toobal, Henri Treial, Robert Täht, Oliver Venno