EOK JÄRELKASVUKOONDIS 2015

 

TALIOLÜMPIAALADE stipendiaadid 2015
1. Saskia Alusalu - kiiruisutamine
Treener Väino Treiman
5. Irina Štork - Taavi Rand - iluuisutamine
Treener Lea Rand
2. Kristjan Ilves - kahevõistlus (noor ja andekas) 6. Rene Zahkna - laskesuusatamine
Treenerid Tõnu Pääsuke ja Hillar Zahkna
3. Marko Kilp - murdmaasuusatamine
Treener Andrus Veerpalu
7. Marie Turmann - jääkeegel
Treener Martin Lill
4. Kelly Sildaru - freestyle-suusatamine (väga noor ja andekas)  
   
SUVEOLÜMPIAALADE stipendiaadid 2015
1. Julia Beljajeva - vehklemine
Treener Natalja Kotova
9. Andi Noot - kergejõustik (Eesti rahva stipendium)
2. Eleriin Haas - kergejõustik
Treener Reijo Jokela
10. Peeter Olesk - laskesport (Estiko stipendium)
3. Hans- Christian Hausenberg - kergejõustik (Estiko stipendium) 11. Kätlin Piirimäe - kergejõustik (Eesti rahva stipendium)
4.  Erika Kirpu - vehklemine
Treener Viktor Kirpu ja Igor Tšikinjov
12. Anna Pohlak - purjetamine
Treener Tõnis Pohlak
5. Anett Kontaveit - tennis
Treener Tarmo Tiits
13. Mihkel Räim - jalgrattasport
Treenerid Indrek Rannama ja Rene Mandri
6. Katrina Lehis - vehklemine (noor ja andekas)
Treener Helen Nelis-Naukas
14. Andre Seppa - judo (Estiko stipendium)
7. Epp Mäe - maadlus
Treener Ahto Raska
15. Kregor Zirk - ujumine (väga noor ja andekas)

8. Rasmus Mägi - kergejõustik
Treenerid Anne ja Taivo Mägi

16. Janek Õiglane - kergejõustik (Eesti rahva stipendium)
   
PALLIMÄNGUDE stipendiaadid 2015
1. Kadri-Ann Lass - korvpall
Treener Jaanus Levkoi
5. Henri Treial - võrkpall
Treener Urmas Tali
2. Kaspar Kallion - saalihoki
Treener Jaanus Kallion

6. Rauno Sappinen - jalgpall
Treener Norbert Hurt

3. Ardo Puna - käsipall
Treener Kalmer Musting

7. U19 saalihoki noormeeste koondis
Treener Marko Saksing

4. Robert Rooba - jäähoki
Treener Leonid Filimonov
 
   
MITTEOLÜMPIAALADE stipendiaadid 2015
1. Ksenia Belomestnova - allveeujumine
Treener Maksim Merkuri
4. Sander Pärn - autoralli
Treener Markko Märtin
2. Rasmus Haugasmägi - veemoto
Treener Üllar Põvvat
5. Alex-Edward Raus - jõutõstmine
Treener Peep Päll
3. Evely Kaasiku - orienteerumine
Treener Paul Poopuu
 
   

 

Vaata ka 

EOK järelkasvutiimi 2014 nimekirja
EOK järelkasvutiimi 2013 nimekirja

Tokyo

Tokyo suveolümpiamängudeni on jäänud 1184 päeva, 22 tundi, 17 minutit.

PyeongChang

PyeongChangi taliolümpiamängudeni on jäänud 289 päeva, 8 tundi, 32 minutit.