EOK JÄRELKASVUKOONDIS 2015

 

TALIOLÜMPIAALADE stipendiaadid 2015
1. Saskia Alusalu - kiiruisutamine
Treener Väino Treiman
5. Irina Štork - Taavi Rand - iluuisutamine
Treener Lea Rand
2. Kristjan Ilves - kahevõistlus (noor ja andekas) 6. Rene Zahkna - laskesuusatamine
Treenerid Tõnu Pääsuke ja Hillar Zahkna
3. Marko Kilp - murdmaasuusatamine
Treener Andrus Veerpalu
7. Marie Turmann - jääkeegel
Treener Martin Lill
4. Kelly Sildaru - freestyle-suusatamine (väga noor ja andekas)  
   
SUVEOLÜMPIAALADE stipendiaadid 2015
1. Julia Beljajeva - vehklemine
Treener Natalja Kotova
9. Andi Noot - kergejõustik (Eesti rahva stipendium)
2. Eleriin Haas - kergejõustik
Treener Reijo Jokela
10. Peeter Olesk - laskesport (Estiko stipendium)
3. Hans- Christian Hausenberg - kergejõustik (Estiko stipendium) 11. Kätlin Piirimäe - kergejõustik (Eesti rahva stipendium)
4.  Erika Kirpu - vehklemine
Treener Viktor Kirpu ja Igor Tšikinjov
12. Anna Pohlak - purjetamine
Treener Tõnis Pohlak
5. Anett Kontaveit - tennis
Treener Tarmo Tiits
13. Mihkel Räim - jalgrattasport
Treenerid Indrek Rannama ja Rene Mandri
6. Katrina Lehis - vehklemine (noor ja andekas)
Treener Helen Nelis-Naukas
14. Andre Seppa - judo (Estiko stipendium)
7. Epp Mäe - maadlus
Treener Ahto Raska
15. Kregor Zirk - ujumine (väga noor ja andekas)

8. Rasmus Mägi - kergejõustik
Treenerid Anne ja Taivo Mägi

16. Janek Õiglane - kergejõustik (Eesti rahva stipendium)
   
PALLIMÄNGUDE stipendiaadid 2015
1. Kadri-Ann Lass - korvpall
Treener Jaanus Levkoi
5. Henri Treial - võrkpall
Treener Urmas Tali
2. Kaspar Kallion - saalihoki
Treener Jaanus Kallion

6. Rauno Sappinen - jalgpall
Treener Norbert Hurt

3. Ardo Puna - käsipall
Treener Kalmer Musting

7. U19 saalihoki noormeeste koondis
Treener Marko Saksing

4. Robert Rooba - jäähoki
Treener Leonid Filimonov
 
   
MITTEOLÜMPIAALADE stipendiaadid 2015
1. Ksenia Belomestnova - allveeujumine
Treener Maksim Merkuri
4. Sander Pärn - autoralli
Treener Markko Märtin
2. Rasmus Haugasmägi - veemoto
Treener Üllar Põvvat
5. Alex-Edward Raus - jõutõstmine
Treener Peep Päll
3. Evely Kaasiku - orienteerumine
Treener Paul Poopuu
 
   

 

Vaata ka 

EOK järelkasvutiimi 2014 nimekirja
EOK järelkasvutiimi 2013 nimekirja

Tokyo

Tokyo suveolümpiamängudeni on jäänud 1154 päeva, 7 tundi, 44 minutit.

PyeongChang

PyeongChangi taliolümpiamängudeni on jäänud 258 päeva, 17 tundi, 59 minutit.