EOK tunnustas rahvusvaheliste tiitlivõistluste medalivõitjaid

EOK tunnustas rahvusvaheliste tiitlivõistluste medalivõitjaid

Eesti Olümpiakomitee tunnustas 15. juunil Hilton Tallinn Park hotelli konverentsikeskuses korraldatud vastuvõtul sportlasi ja treenereid, kes on võitnud 2017. esimesel poolaastal rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt medaleid.
 

Pidulikul vastuvõtul õnnitles Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa edukaid täiskasvanuid, noor-, veteran- ja parasportlasi, kes on võitnud tänavu Eestile rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt nii olümpia- kui ka mitteolümpiaaladel kokku juba 65 medalit. Esimese poolaasta medalite hulka kuuluvad ka näiteks Epp Mäe Euroopa meistrivõistluste pronksmedal naistemaadluses ja Kelly Sildaru kaks juunioride maailmameistrivõistluste kuldmedalit vigursuusatamises.
 
Medalistide seas on ka mitu EOK järelkasvutiimi “Märka järgnevat põlvkonda” tänavuse kooseisu liikmeid: virgursuusataja Kelly Sildaru, snookerimängija Andres Petrov ja taekwondo sportlane Vladislav Žarov, varasematest koosseisudest ka veemotosportlane Rasmus Haugasmägi.
 
Samuti esitles EOK esmakordselt kavandeid 2018. aasta Eesti meistrivõistluste medalitest, mis Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul saavad aladeüleselt ühtse erikujunduse. Kolme kavandi seast valib juubeliaasta medalikujunduse spordirahvas ja fännid, hääletuskeskkond asub aadressil www.eok.ee/medalikonkurss.
 
Suur fotogaleriid näeb EOK Facebooki lehel "Olen olümpiafänn" siin.
 
Medalivõitjate nimekirja näeb Spordiregistris siin.

Tokyo

Tokyo suveolümpiamängudeni on jäänud 1072 päeva, 8 tundi, 50 minutit.

PyeongChang

PyeongChangi taliolümpiamängudeni on jäänud 176 päeva, 19 tundi, 5 minutit.