EOK11071 - 20.09.2011

 

20. september 2011.a.
Kell 11:00 – 12:00  Viru Hotelli Konverentsikeskus, Saal "Bolero"
Arutatavad teemad, informatsioon


1. Olulised kuupäevad / tähtajad lähikuudel:
 

- 28.09.2011 – Riigi spordistipendiumite 2011-2 komisjoni koosolek, KM, 10:00
- 06.10.2011 – EOK treenerite kutsekomisjon, koht täpsustamisel, kell 14:00
- 18.10.2011 – EOK Infotund, koht määramata, kell 11:00;
- 03.11.2011 – EOK täitevkomitee koosolek, EOK, kell 16:00
- 17.11.2011 – EOK esindajate kogu koosolek, Viru hotelli konverentsikeskus, kell 15:00
- 20.11.2011 – Kultuurkapitalile taotluste (2011-4) esitamise tähtaeg;
- 05.12.2011 – EOK kuulutab välja 2011.a. aasta meessportlase, naissportlase, võistkonna, treeneri ja noorsportlase ning kolme edukama spordialaliidu valimised   
- 06.12.2011 – 2011.a. II poolaasta medalivõitjate austamine, Estonia Talveaed, kell 13:00
- 08.12.2011 – EOK 88. sünnipäev, Merriton Hotels, Paldiski mnt. 4, kell 13:00
- 27.12.2011 – Spordiaasta pidulik lõpetamine - SAT 2011, Nokia Kontserdimaja, kell 18:30
- 10.01.2012 – Kandidaatide esitamine riigi spordipreemiatele, Kultuuriministeerium

    
2. Uued juhid spordiliitudes

Lääne-Virumaa Spordiliit - Udo Klopets, juhatuse esimees
Lääne-Virumaa Spordiliit - Anu Kilki, peasekretär

3. EOK täitevkomitee koosolek - 08.09.2011

1. EOK vastus ROK-i kutsele osaleda Londoni Olümpiamängudel.
2. EOK tegemistest pärast viimast täitevkomitee koosolekut.
3. Londoni Olümpiamängudest. Eesti sportlaste osalemisvõimalustest.
4. Olümpiamängudeks valmistumise rahastamine. EOK rahastamine 2012.a.
5. Informatsioon olukorrast Eesti Maleliidus.
6. Eesti dopinguvastastest reeglitest.
7. EOK ettevõtmised sügis-talvel 2011

4. Spordiliitude rahastamine üleriigilistest allikatest 2011, võrdlus 2004-2010

Spordialaliitude rahastamise summaks kujuneb 2011.a. eeldatavalt 8,6 – 8,8 M € (134,5-137,7 M kr.)
Kõnealune 2011 tabel lisatud. Võrdluseks ka Tabel 2010
Võrdlused:

 







  sum € sum EEK liite 3 kokku 6 kokku 15 kokku
2011 8,700 M € 136,1 M kr. 55 3 = 31,46% 6 = 48,83% 15 = 80,44%   
2010 8,107 M € 126,5 M kr. 59 3 = 32,25% 6 = 49,67% 15 = 80,14%
2009 8,248 M € 128,7 M kr. 57 3 = 35,17% 6 = 50,75% 15 = 78,52%
2008 10,927 M € 170,5 M kr. 55 3 = 34,04% 6 = 49,40% 15 = 77,22%
2007 9,056 M € 141,7 M kr. 53 3 = 30,57% 6 = 47,30% 15 = 77,29%
2006 7,650 M € 119,7 M kr. 49 3 = 31,76% 6 = 48,33% 15 = 77,67%
2005 6,436 M € 100,7 M kr. 53 3 = 31,41% 6 = 47,62% 15 = 78,16%
2004 5,771 M €   90,3 M kr. 47 3 = 33,06% 6 = 49,84% 15 = 80,38%

5. Spordialaliitude rahastamine riigieelarvest 2012 (total restart)
     

Kultuuriministeeriumi ja EOK koostöös koostatakse ettepanekuid spordialaliitude rahastamispõhimõtete korrastamiseks ja arvestusaluste uuendamiseks.
Tutvustab Kultuuriministeeriumi spordiosakonna nõunik Margus Klaan. Suunad, millel liigutakse: (Abi )

  
6. Kultuurkapitali eraldistest spordile, põhimõtetest 2012 aastaks
 

Tutvustab kehakultuuri ja spordi sihtkapitali nõukogu liige Marek Kaleta.  Olulisem:
2011-3 oli 329 taotlust, jaotati 367 T €
2011-3 jaotuses eraldati spordiliitude aastaprojektidele tavapärasest +20%
Hiljemalt 20.11.2011 taotlused 2012 aastaprojektideks, Aastaprojekt peab sisaldama kõikide     vanuseklasside treening ja võistlustoetusi!  NB! Mitte hägustada nn. lisataotlustega!

7. Kandidaadid EOK haridusstipendiumitele 2011-2 
    

EOK kuulutas 26. juulil 2011 välja stipendiumikonkursi. Avalduste esitamise tähtaeg oli 12. september. Tähtajaks esitati kokku 54 avaldust haridusstipendiumitele. Hetkel toimub avaldustes esitatu kontrollimine haridisasutustega, seejärel otsustab komisjon stipendiumite saajad, EOK kinnitab otsuse korraldusega, stipendiaatidega sõlmitakse lepingud ja toetus kantakse stipendiaadi arveldusarvele.
       
Meenutuseks: 2011.a. jaanuaris oli taotlejaid 44, stipendium eraldati 26 sportlasele, kokku 24 214,54 €









1 Vitalia TELPT Allveesport 28 Jürgen ROOBA Käsipall
2 Harri LILL Curling 29 Mattis RÄTSEP Käsipall
3 Paul PÕHI Golf 30 Marko SLASTINOVSKI Käsipall
4 Janar JERMAKOV Jalgrattasport 31 Martten KALDVEE Laskesuusatamine
5 Allar KARU Jalgrattasport 32 Priit NARUSK Laskesuusatamine
6 Sander MAASING Jalgrattasport 33 Tagne TÄHE Laskesuusatamine
7 Raivo MAIMRE Jalgrattasport 34 Meelis KIISK Laskmine
8 Marko PÄRNPUU Jalgpall 35 Karin LINDMÄE Lauatennis
9 Liivo LEETMA Jalgpall 36 Magnar FREIMUTH Lumelaud
10 Urmas ROOBA Jalgpall 37 Eerik APS Maadlus
11 Martin TŠEGODAJEV Jalgpall 38 Elise UMB Purjetamine
12 Georgi LADÕGIN Judo 39 Marjaliisa UMB Purjetamine
13 Grigori MINAŠKIN Judo 40 Kätlin Helena SEHVER Ratsutamine
14 Mihkel VÕRANG Jäähoki 41 Kaarel NURMSALU Suusahüpped
15 Viktor TEPLÕHH Karate 42 Timo SIMONLATSER Suusatamine
16 Ellina ANISSIMOVA Kergejõustik 43 Rainer KALJUMÄE Sulgpall
17 Veera BARANOVA Kergejõustik 44 Jüri JAANSON Sõudmine
18 Kaarel JÕEVÄLI Kergejõustik 45 Andrus SABIIN Sõudmine
19 Rasmus MÄGI Kergejõustik 46 Mart SEIM Tõstmine
20 Tiidrek NURME Kergejõustik 47 Martti ALJAND Ujumine
21 Rene ORUMAN Kergejõustik 48 Martin LIIVAMÄGI Ujumine
22 Liane PINTSAAR Kergejõustik 49 Kätlin SEPP Ujumine
23 Merilyn UUDMÄE Kergejõustik 50 Jane TREPP Ujumine
24 Oksana MIIL Korvpall 51 Nelli PAJU Vehklemine
25 Risto LEPP Käsipall 52 Kaisa KIRIKAL Võrkpall
26 Indrek NAPSEP Käsipall 53 Meelis KIVISILD Võrkpall
27 Janeli PATRAIL Käsipall 54 Argo MERESAAR Võrkpall

8. Kandidaadid riigi spordistipendiumitele 2011-2


30 spordialaliitu on taotlenud riigi spordistipendiume 2011-2  kokku 111 sportlasele
Raha 2011-2 stipendiumiteks 66 214,84 €
Meenutuseks: stippidele 2011-1 esitati 32 liidu poolt 120 kandidaati, eraldati 5 x 210€/kuu ja 67 x 140€/kuu = kokku 62 580.- € poolaastas.









14 Tanel  PAABO Karate 70 Alo KUSLAP Sõudmine
15 Marek NIIT Kergejõustik 71 Sten VILLMANN Sõudmine
16 Grete UDRAS Kergejõustik 72 Rauno TALISOO Sõudmine
17 Kaie  KAND Kergejõustik 73 Lembit  VAHER Tehnikasport
18 Grit  ŠADEIKO Kergejõustik 74 Tõnu SEPP Tehnikasport
19 Anna ILJUŠTŠENKO Kergejõustik 75 Anett KONTAVEIT Tennis
20 Andres RAJA Kergejõustik 76 Jürgen ZOPP Tennis
21 Maris MÄGI Kergejõustik 77 Marko ALBERT Triatlon
22 Tiidrek NURME Kergejõustik 78 Aleksandr LATIN Triatlon
23 Liina LAASMA Kergejõustik 79 Leho PENT Tõstmine
24 Rasmus MÄGI Kergejõustik 80 Jelena GLEBOVA Uisutamine
25 Oleg ANISSIMOV Kulturism ja fitness 81 Gerli LIINAMÄE Uisutamine
26 Natalia NAZARENKO-KIIVIKAS Kulturism ja fitness 82 Irina SHTORK Uisutamine
27 Mikk PINNONEN Käsipall 83 Taavi RAND Uisutamine
28 Uku-Tanel LAAST Käsipall 84 Viktor ROMANENKOV Uisutamine
29 Kadri LEHTLA Laskesuusatam. 85 Saskia ALUSALU Uisutamine
30 Jan TREIER Laskesuusatam. 86 Mart MARKUS Uisutamine
31 Peeter OLESK Laskmine 87 Jane TREPP Ujumine
32 Anžela VORONOVA Laskmine 88 Martin LIIVAMÄGI Ujumine
33 Karina KOTKAS Laskmine 89 Martti ALJAND Ujumine
34 Ljudmila KORTŠAGINA Laskmine 90 Annika SAARNAK Ujumine
35 Epp MÄE Maadlus 91 Andres OLVIK Ujumine
36 Eerik APS Maadlus 92 Pjotr DEGTJARJOV Ujumine
37 Heiki NABI Maadlus 93 Kardo PLOOMIPUU Ujumine*
38 Anar ZEINALOV Maadlus 94 Lembit AASLAV-KAASIK Veemoto
39 Ottomar LADVA Male 95 Ott JOALA Veemoto
40 Grete GUTMANN Orienteerumine 96 Sten KALDER Veemoto
41 Lauri SILD Orienteerumine 97 Katrina LEHIS Vehklemine
42 Ainar KARLSON Poks 98 Erika KIRPU Vehklemine
43 Deniss KARPAK Purjetamine 99 Peeter TURNAU Vehklemine
44 Karl-Martin RAMMO Purjetamine 100 Sten PRIINITS Vehklemine
45 Marjaliisa UMB Purjetamine 101 Nelli PAJU Vehklemine
46 Elise UMB Purjetamine 102 Anu HARK Vehklemine
47 Anna POHLAK Purjetamine 103 Veronika ZUIKOVA Vehklemine
48 Lauri VÄINSALU Purjetamine 104 Anneli PREIMANN Vibusport
49 Argo VOOREMAA Purjetamine 105 Reena PÄRNAT Vibusport
50 Kätlin TAMMISTE Purjetamine 106 Rivo VESIK Võrkpall
51 Georg HAUD Purjetamine 107 Karl JAANI Võrkpall
52 Oskar SALM Saalihoki 108 Andri AGANITS Võrkpall
53 Raul MUST Sulgpall 109 Robert TÄHT Võrkpall
54 Karoliine HÕIM Sulgpall 110 Kristel MOOR Võrkpall
55 Laura VANA Sulgpall 111 Kadri SIRO Võrkpall
56 Getter SAAR Sulgpall        

 

Alates 2011. aastast kehtiva korra kohaselt ei esitata ega omistata riiklikke spordistipendiume sportlastele, kellega spordialaliidud on EOK OM ettevalmistustoetuste raames sõlminud personaalsed lepingud.
Need 20 sportlast 2011 septembri seisuga on:
Judo: Martin Padar
Kergejõustik: Gerd Kanter, Mikk Pahapill, Ksenija Balta, Märt Israel, Kaire Leibak
Maadlus: Epp Mäe
Suusatamine: Peeter Kümmel
Sõudmine: Tõnu Endrekson, Allar Raja, Kaspar Taimsoo, Andrei Jämsä, Vladimir Latin
Tennis:    Kaia Kanepi
Ujumine: Triin Aljand
Vehklemine: Nikolai Novosjolov, Irina Embrich, Kristina Kuusk, Julia Beljajeva, Julia Zuikova

 

9. Tulumaksusoodustustega MTÜ-de ja SA-de nimekiri (TMS § 11)


Vabariigi Valitsuse korraldustega 30.06.2011 nr 277 ja 278 muudeti TMS-ga MTÜ ja SA nimekirja.
EOK 98 juriidilisest isikust liikme osas on TMS-nimekirja kuulumisega seis järgmine:

 









  Nimekirja kuuluvad:            
1 Aerutamisföderatsioon 13 Karate Föderatsioon 25 Matkaliit 37 Taekwon-do Liit
2 Allveeliit 14 Kergejõustikuliit 26 Moodsa 5-v Liit 38 Tennise Liit
3 Autospordi Liit 15 Kick-Boxingu Liit 27 Mootorrattaspordi Föd. 39 Triatloni Liit
4 Curlingu Liit 16 Korvpalliliit 28 Orienteerumisliit 40 Turniiribridži Liit
5 Indiaca Liit 17 Kulturismi- ja Fitnessi Liit 29 Piljardiliit 41 Tõstespordiliit
6 Jahispordi Liit 18 Kurnimänguliit 30 Poksiliit 42 Uisuliit
7 Jahtklubide Liit 19 Käsipalliliit 31 Saalihoki Liit 43 Ujumisliit
8 Jalgpalli Liit 20 Laskesuusatamise F. 32 Samboliit 44 Veemoto Liit
9 Jalgratturite Liit 21 Laskurliit 33 Sulgpalliliit 45 Vehklemisliit
10 Judoliit 22 Lauatenniseliit 34 Squashiföderatsioon 46 Võimlemisliit
11 Jäähoki Liit 23 Lennuspordi Föderatsioon 35 Suusaliit 47 Võistlustantsu Liit
12 Kabeliit 24 Maadlusliit 36 Sõudeliit 48 Võrkpalli Liit
  B. Spordiühendused            
1 Paraolümpiakomitee 4 Koolispordi Liit 7 Spordiselts Kalev 10 Tehnika- ja spordiliit
2 Akadeemiline Spordiliit  5 Olümpiaakadeemia 8 Sp.-selts Põhjakotkas 11 Ühendus Sport Kõigile
3 Kepikõnni Liit 6 Spordiliit Jõud 9 Spordiveteranide Liit    
  C. Maakondade ja linnade spordiliidud            
1 Harjumaa Spordiliit 6 Lääne MK SL Läänela 10 Rapla MK Spordiliit 14 Viljandimaa Spordiliit
2 Hiiumaa Spordiliit 7 Lääne-Virumaa SL 11 Saaremaa Spordiliit 15 Võrumaa Spordiliit
3 Ida-Virumaa Spordiliit 8 Põlva MK Spordiliit 12 Tartumaa Spordi Liit 16 Narva KK ja Spordiliit
4 Jõgevamaa SL Kalju 9 Pärnumaa Spordiliit 13 Valgamaa Spordiliit 17 Pärnu Spordiliit
5 Järvamaa Spordiliit            
  Nimekirja ei kuulu:            
  A. Spordialaliidud            
1 Amburite Liit 5 Kirimaleühing 9 Ratsaspordi Liit 13 Taekwondo WTF Föd.
2 Budo Föderatsioon 6 Maleliit 10 Ragbiliit 14 Veeremängude Liit
3 Golfi Liit 7 Muay Thai Föderatsioon 11 Rulluisuliit 15 Vibuliit
4 Jõutõsteliit 8 Petanque’ Klubide Liit 12 Sumoliit    
  B. Spordiühendused            
1 Politsei Spordiliit 3 Spordimeditsiini Föd. 4 Treenerite Ühendus 5 Tuletõrjespordi Liit
2 Spordiajakirjanike Liit            
  C. Maakondade ja linnade spordiliidud            
1 Tallinna Spordiliit 2 Tartu Spordiliit        

Vabariigi Valitsuse korraldusega nr. 277 kanti nimekirja järgmised spordiorganisatsioonid:
1. Tallinn
Mittetulundusühing Eesti Odavise 80319556
Mittetulundusühing Eesti Võidusõiduhobuste Kasvatajate Liit 80320724
Mittetulundusühing Maleklubi Chess Continent 80320492
Mittetulundusühing SEB Tallink Tennis Team 80320776

2. Harju maakond
Mittetulundusühing Keila Korvpallikool 80313345

3. Hiiu maakond
MTÜ Tantsumajakas 80321155

4. Ida-Viru maakond
Ragbiklubi Narva Patriots 80307830

5. Tartu maakond
Mittetulundusühing FC Helios 80307505

Vabariigi Valitsuse korraldusega nr. 278 arvati nimekirjast välja järgmised spordiorganisatsioonid:

1. Tallinn
Eesti Tauramusoryu Kobujutsu Liit (registrikood 80201675) “Tulumaksuseaduse” § 11 lõike 7 punktide 1 ja 2, lõike 2 punktide 2 ja 4 ning lõike 4 punkti 6 alusel;
Jäähokiklubi T.H.S.K.2002 (registrikood 80167903) “Tulumaksuseaduse” § 11 lõike 7 punktide 1 ja 2, lõike 2 punktide 2 ja 4 ning lõike 4 punkti 6 alusel;
Mittetulundusühing Golfiklubi Mark I (registrikood 80182446) “Tulumaksuseaduse” § 11 lõike 7 punkti 1 ja lõike 2 punktide 2 ja 4 alusel

2. Harju maakond
Saku Maleklubi (registrikood 80032221) “Tulumaksuseaduse” § 11 lõike 7 punkti 4 alusel

3. Pärnu maakond
Pärnu Džuudoklubi KEMPO (registrikood 80159476) “Tulumaksuseaduse” § 11 lõike 7 punktide 1 ja 2, lõike 2 punktide 2, 3 ja 4 ning lõike 4 punkti 6 alusel

Vabariigi Valitsuse määrusega (22.12.2006 nr 279 ) loodud asjatundjate komisjoni järjekordne koosolek toimus 30.08.2011.a.
Tavapäraselt vaadati läbi Maksu- ja Tolliameti ettepanekud:
a) nimekirja arvamiseks; b) nimekirja mitte arvamiseks; c) nimekirjast välja arvamiseks ja d) hoiatused

Esitati Vabariigi Valitsusele ettepanekud (tavapäraselt VV korraldus aasta lõpus, otsus jõustub 01. jaanuar 2012)
a) nimekirja arvamiseks
1. Eesti Spordiseltsi Kalev Jahtklubi (registrikood 80075242)- Tallinn
2. MTÜ Lennart Rooti nimeline noorte rattasportlaste toetamise ühing (registrikood 80188516) – Tallinn.
3. MTÜ Spordiselts (registrikood 80316906) – Tallinn.
4. Mittetulundusühing Rakvere Korvpall (registrikood 80329085)  – Lääne-Viru maakond.
5. Süstaslaalomi klubi Pirita (registrikood 80298769) – Tallinn 
6. Mittetulundusühing Tartu Tenniseklubi (registrikood 80262725) – Tartu maakond
7. Spordiklubi Altia (registrikood 80322441) – Tartu maakond

b) nimekirja mitte arvamiseks
1. MTÜ Saaremaa Lohesurf (registrikood 80327459) – Saare maakond
2. Spordiklubi Porter Racing (registrikood 80166281)- Harju maakond
3. SPORDIKLUBI JULGED (registrikood 80107284)- Tallinn
4. Eesti Sportliku ja Traditsioonilise Wushu Föderatsioon (registrikood 80221548) – Tallinn.
5. MTÜ TANTSUKLUBI TRIINIKS (registrikood 80262116) – Tartu maakond
6. Sihtasutus Rahvusvahelised kergejõustikuüritused (registrikood 90003982) – Tallinn
7. TALLINNA SQUASHI KLUBI (registrikood 80154295) – Tallinn
8. Mittetulundusühing Viljandi Field-Target Klubi (registrikood 80325459) – Viljandi maakond
9. Spordiklubi Peipsiäärsed (80144204) – Tartu maakond

c) nimekirjast välja arvamiseks
-

d) hoiatused
1 Mittetulundusühing  Veeslaalom    80189543    § 11 lg 2 p 2 ja 3
2 Sportmängude Kohtunike Klubi Vile    80077778    § 11 lg 2 p 1 ja 2

Meeldetuletuseks - senikehtiv kord - Tulumaksuseaduse § 11.
 

10. Spordiregistri kokkuvõtted spordiklubid, spordikoolid 2010


Harrastajad klubides / spordikoolides:    ESR - alalõik statistika                
http://www.spordiregister.ee/index.php?ac=stat
   
Liitude liikmesklubide poolt aruannete esitamine: ESR - Liidud ja Ühendused, sealt liidu "sisse"

Koondtabel statistilistest andmetest SPORDIKLUBI ja võrdlus 1998 - 2010

11. Audentese Spordikooli 2011/2012 komplekteerimine
      
Audentese Spordikool on selleks koostatud plaani alusel ja ajagraafiku põhjal komplekteeritud.
 







  Spordiala Uued sportlased Jätkavad KOKKU Külalisõpilaste
Tallinn sportlased õppursportlasi treeningpäevi
1 Kergejõustik 13 30 43 700
2 Korvpall 13 17 30 300
3 Võrkpall 8 18 26 400
4 Maadlus 5 9 14 200
5 Judo 3 10 13 200
6 Käsipall 8 4 12 200
7 Ujumine 3 9 12 700
8 Tennis 5 6 11 400
9 Laskmine 1 4 5 100
  Tallinn - muud alad 10 12 22  
  Laskesuusatamine 1 2 3  
  Moodne 5-võistlus 0 1 1  
  Mootorrattasport 0 1 1  
  Purjetamine 0 1 1  
  Squash 0 2 2  
  Sulgpall 1 0 1  
  Suusatamine  1 0 1  
  Triatlon 2 2 4  
  Tõstesport 2 1 3  
  Uisutamine 0 1 1  
  Vehklemine 3 0 3  
  Võimlemine 0 1 1  
  Tallinn kokku 69 119 188 3200
           
  Spordiala Uued sportlased Jätkavad KOKKU Külalisõpilaste
Otepää sportlased õppursportlasi treeningpäevi
1 Suusatamine 6 20 26 300
2 Jalgrattasport 9 8 17 200
3 Laskesuusatamine 3 4 7 200
4 Orienteerumine 3 0 3 200
  Otepää kokku 21 32 53 900

 Audentese Spordigümnaasiumi ja Audentese Spordikooli direktori Marek Kaleta informatsioon
20.09.2011 seisuga
Külalisõpilased











    KOKKU  2011 / 2012 sealhulgas 1. PERIOOD 01.08.-31.12.2011.
    ON PÄEVI KASUTAMATA KASUTATUD  + %   ON PÄEVI KASUTAMATA KASUTATUD  + %
1 Kergejõustik  700 700 0 0% 233 233 0 0%
2 Korvpall 300 284 16 5% 100 84 16 16%
3 Võrkpall 400 370 30 8% 133 103 30 23%
4 Judo 200 194 6 3% 67 61 6 9%
5 Maadlus 200 200 0 0% 67 67 0 0%
6 Laskmine 100 100 0 0% 33 33 0 0%
7 Käsipall 200 200 0 0% 67 67 0 0%
8 Tennis 400 400 0 0% 133 133 0 0%
9 Ujumine 700 608 92 13% 233 141 92 39%
  TALLINN  3200 3056 144 5% 1067 923 144 14%
1 Suusatamine  300 280 20 7% 100 80 20 20%
2 Laskesuusatamine 200 200 0 0% 67 67 0 0%
3 Jalgrattasport 200 200 0 0% 67 67 0 0%
4 Orienteerumine 200 200 0 0% 67 67 0 0%
  OTEPÄÄ 900 880 20 2% 300 280 20 7%
  KOKKU 4100 3936 164 4% 1367 1203 164 12%

12. Tallinna Spordi- ja Noorsooameti info 2012 toetuste kohta      

13. EOK ja spordiliitude lepingute täiendamine  

    
OM ettevalmistus: kergejõustik, maadlus, suusatamine, sõudmine
Noortesport ja Audentes: kergejõustik, korvpall, võrkpall, judo, maadlus, käsipall, laskmine, tennis, ujumine, suusatamine, laskesuusatamine, jalgrattasport, orienteerumine,
purjetamine, moodne 5-võistlus, mootorrattasport, squash, sulgpall, triatlon, tõstmine, uisutamine, vehklemine, võimlemine
 

14. I Noorte taliolümpiamängud - Innsbruck - 13.01.-22.01.2012


Programm - analoogne taliolümpiamängudega - noortepärane
Eesti sportlaste osalemine:
Laskesuusatamine 4 sportlast
Murdmasuusatamine 2 sportlast
Mäesuusatamine 2 sportlast
Suusahüpped 1 sportlane
Suusa 2-võistlus 1 sportlane
Iluuisutamine 3 sportlast
Curling    4 sportlast - kutse alusel
Kiiruisutamine 1 sportlane - võimalik kutse alusel     
 

15. EOK poolt algatatud taotlused ja projektid Euroopa Liidu fondidest      

16. WADA Infoleht - Dopingu ohud


Sihtasutus Eesti Antidoping (EAD) teatab: WADA on esitanud väljakutse noortele - "Mängida ausalt" ehk olla see generatsioon, kes pühendavad end dopinguvabale spordile.
WADA loosungiks noortele on "Play True Generation".
Propageerimaks dopinguvaba sporti on WADA välja töötanud infovoldiku "Dopingu ohud". Koostöös WADA-ga ja Eesti Kultuurkapitali toel on see flaier nüüd ka eesti keelde tõlgitud.
Infoleht "Dopingu ohud" esitleb tervisega seotud riske ja mõjusid - toidulisandite, EPO, steroidide, stimulaatorite, inimese kasvuhormooni, maskeerivate ainete, marihuaana ja narkootikumide tarvitamisel.
EAD soov on infolehte jagada noorsportlastele, treeneritele ja kõigile teistele huvitatutele.
Et saaksite parema ettekujutuse, millega tegu, siis voldiku näidis lisatud .
Hetkel saame flaiereid välja jagada vastavalt soovidele.
Olge aktiivsed ja andke teada tellimustest - kristel@eok.ee või gea.muru@antidoping.ee EAD toimetab tellitu ise kohale!
 

17. Eesti sportlaste poolt võidetud MM ja EM medalid - 19.09.2011

 
Võidetud medalite arv - 108, neist täiskasvanud 56, juuniorid 28 ja noored 24.
Loetelu 2011-09-19 ja võrdlev tabel 1990-2011
 

18. Spordikoolituse ja -Teabe SA koolitused 2011

     
5.oktoobril koolitus "Kuidas juhina võita" 

Koolitus toimub 10.00-17.00 Oru Hotelli konverentsiruumis (Narva mnt. 120b, Tallinn).
Koolitajad: Kristjan Otsmann ja Raimo Ülavere
Osavõtutasu: 32 eurot osaleja (sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipause)
Registreerimine: liisa@spordiinfo.ee või tel. 51 80769

12.oktoobril koolitus "50 nippi, kuidas Facebookis veelgi efektiivsem olla"

Koolitus toimub Oru Hotelli konverentsiruumis (Narva mnt. 120b, Tallinn).
Koolitaja: Agentuur Taevas
Osavõtutasu: 20 eurot osaleja (sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipausi)
Registreerimine: liisa@spordiinfo.ee või tel. 5180769

26.oktoobril koolitus "Sotsiaalmeedia treeningplaan"

Koolitus toimub Oru Hotelli konverentsiruumis (Narva mnt. 120b, Tallinn).
Koolitaja: Agentuur Taevas
Osavõtutasu: 20 eurot osaleja (sisaldab koolitusmaterjale ja kohvipausi)
Registreerimine: liisa@spordiinfo.ee või tel. 5180769
 

19. Viru hotelli tutvustus - majutus, toitlustamine, konverentsid       


Pärast EOK infotundi "maja tuur" ja KGB muuseumi külastus 23. korrusel.
 

20. Järgmine EOK infotund 18. oktoobril 2011.a. – koht määramata - kell 11:00

 

Lugupidamisega, Eesti Olümpiakomitee

Tokyo

Tokyo suveolümpiamängudeni on jäänud 1250 päeva, 9 tundi, 5 minutit.

PyeongChang

PyeongChangi taliolümpiamängudeni on jäänud 354 päeva, 19 tundi, 20 minutit.