Kutse: Dan Pfaffi meistriklassi koolitus treeneritele ja sportlastele

Kutse: Dan Pfaffi meistriklassi koolitus treeneritele ja sportlastele
Eesti Kergejõustikuliit koostöös Eesti Olümpiakomitee ja Rahvusvahelise Olümpiakomitee Solidaarsusfondiga korraldavad 17.-19. märtsil Tallinnas maailmaklassi treeneri, konsultandi ja õppejõu Dan Pfaffi meistriklassi koolituse.
 
Audentese Spordikeskuses (Tondi 84, Tallinn) toimuval ingliskeelsel koolitusel esineb Dan Pfaff loengutega ja viib läbi biomehaanika töötoad. Oodatud on kõigi alade treenerid ja sportlased. Soovi korral on võimalik osaleda ka vaid ühel päeval – näiteks 17. märtsil keskendub Pfaff spordipedagoogikale ja psühholoogilistele oskustele.
 
Kümmet olümpiamedalisti ja 11 MM-i medalisti juhendanud Dan Pfaff on 44-aastase mitmekülgse kogemusega rahvusvaheliselt tunnustatud treener-konsultant, kes on juhtinud rahvusvahelisi treeningkeskusi ja treenerite erialase enesetäiendamise arendamist. Pfaffi kogemusest saab lähemalt lugeda siin. Koolituse kavaga saab tutvuda kodulehel.
 
Kolmepäevase koolituse hind, mis sisaldab jaotusmaterjale ja kohvipause, on 100 eurot. Ühe koolituspäeva pääse on 35 eurot.
Noorsportlaste (kuni U20 vanuseklass k. a.) soodushinnad: kolmepäevane koolitus 50 eurot, ühe päeva pääse 20 eurot.
 
Registreerimine on avatud siin.
 
Osalejad saavad täienduskoolitustunnistuse. Kutsega treenerite tunnistused kantakse Eesti spordiregistrisse.

Tokyo

Tokyo suveolümpiamängudeni on jäänud 1098 päeva, 21 tundi, 45 minutit.

PyeongChang

PyeongChangi taliolümpiamängudeni on jäänud 203 päeva, 8 tundi, 0 minutit.