Täitevkomitee

EOK tegevust juhib ja teda esindab juhatus, mida nimetatakse täitevkomiteeks. Täitevkomitee liikmed valib täiskogu kuni neljaks aastaks. Täitevkomitees on 18  liiget.

Vaata EOK täitevkomitee koosoelkute protokolle SIIT.

President

Urmas Sõõrumaa
603 1500
eok@eok.ee

Asepresident

Tippspordi ja kvaliteetspordi komisjon 

Tõnu Tõniste

Asepresident

Euroopa Olümpiakomitee EU komisjoni esimees

Jüri Tamm

 

TK liige

Toomas Tõnise

Spordiorganisatsioonide arengu ja klubilise liikumise komisjon

Kureeritavad spordialad:
Eesti Moodsa Viievõistluse Liit, Eesti Võimlemisliit, Eesti Tantsuspordi Liit, Eesti Aerutamisföderatsioon, Eesti Allveeliit

 

TK liige

Urmas Paet

Paraolümpia ja eriolümpia komisjon 

Kureeritavad spordialad:
Eesti Kabeliit, Eesti Kirimaleühing, Eesti Maleliit, Eesti Turniiribridziliit

TK liige

Anne Rei

Võistkondlike sportmängude komisjon 

Kureeritavad spordialad:
Eesti Jäähoki Liit, Eesti Jalgpalli Liit, Eesti Korvpalliliit, Eesti Saalihoki Liit

TK liige

Oliver Kruuda

Turunduskomisjon
Tehnikaspordialade komisjon 

Kureeritavad spordialad: Eesti Autospordi Liit, Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon, Eesti Veemoto Liit, Eesti Tehnika ja -Spordiliit, Eesti Käsipalliliit

TK liige

Karol Kovanen
Tel: 521 7790

E-post: karol@europark.ee

Teaduse, meditsiini ja antidopingu komisjon 

Kureeritavad spordialad: Eesti Sulgpalli Liit, Eesti Ujumisliit, Eesti Indiaca Liit, Eesti Squashiföderatsioon, Eesti Ronimisliit

TK liige

Marko Kaljuveer

Kommunikatsiooni komisjon

Kureeritavad spordialad: Eesti Golfi Liit, Eesti Petanque'i Klubide Liit, Eesti Piljardiliit, Eesti Discgolfi Liit, Eesti Kurnimänguliit

TK liige

Riho Terras

Komisjon „Sport ja riigikaitse“  ja Spordi taristu ja Eesti spordimaja komisjon

Kureeritavad spordialad: Eesti Sumoliit, Eesti Jahispordi Liit, Eesti Maadlusliit, Eesti Orienteerumisliit, Eesti Laskesuusatamise Föderatsioon

TK liige

Hanno Pevkur

Juriidiline komisjon

Kureeritavad spordialad: Eesti Karate Föderatsioon, Eesti Võrkpalli Liit, Eesti  Vehklemisliit, Eesti Jalgratturite Liit

TK liige

Reet Hääl

Rahastamise- ja strateegiakomisjon

Kureeritavad spordialad: Eesti Suusaliit, Eesti Tennise Liit, Eesti Ratsaspordi Liit, Eesti Lauatenniseliit

TK liige

Mati Alaver

Komisjon „Treenerid-kohtunikud-vabatahtlikud“

Kureeritavad spordialad: Eesti Uisuliit, Eesti Rulluisuliit, Eesti Triatloni Liit, Eesti Bobisõidu ja Skeletoniliit 

TK liige

Helir-Valdor Seeder

Regionaalspordi, liikumisharrastuse ja sportliku elustiili komisjon 

Kureeritavad spordialad: Eesti Poksiliit, Eesti Jõutõsteliit, Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit, Eesti Matkaliit

TK liige

Mihhail Kõlvart

Sport koolis ja üliõpilasspordi komisjon 

Kureeritavad spordialad: Eesti Budo Föderatsioon, Eesti Judoliit, Eesti Kick-Boxingu Liit, Eesti Muay Thai Föderatsioon, Eesti Sambo Liit, Eesti Taekwon-do Liit, Eesti Taekwondo WTF Föderatsioon, Eesti Sportliku ja Traditsioonilse Wushu Föderatsioon 

TK liige

Erki Nool

Kureeritavad spordialad: Eesti Jahtklubide Liit, Eesti Ragbi Liit, Eesti Tõstespordi Liit, Eesti Sõudeliit

 

TK liige

Kristjan Järvi

„Sport kultuuri osana“ komisjon

Kureeritavad spordialad: Eesti Laskurliit, Eesti Curlingu Liit

TK liige

Gerd Kanter

Sportlaskomisjon

Kureeritavad spordialad: Eesti Vibuliit, Eesti Kergejõustikuliit, Eesti Amburite Liit