EOK tegevust juhib ja teda esindab juhatus, mida nimetatakse täitevkomiteeks. Täitevkomitee liikmed valib täiskogu kuni neljaks aastaks. Täitevkomitees on 17 hääleõiguslikku liiget: president, kaks asepresidenti ja 14 täitev¬komitee liiget. 

President
Neinar Seli
603 1500
eok@eok.ee
Asepresident
Toomas Tõnise
501 2265
toomas@eok.ee

Asepresident
Kristina Šmigun-Vähi
Kristina@eok.ee

TK liige 
Peep Aaviksoo
peep@basket.ee

TK liige
Kaia Jäppinen
kaia.jappinen@gmail.com

TK liige
Oliver Kruuda
Oliver.Kruuda@tere.eu
TK liige
Jüri Käo
Jyri.Kao@nginvest.ee

TK liige
Sandor Liive
Sandor.liive@energia.ee

TK liige
Mati Lilliallik
Mati@jooks.ee

TK liige
Hanno Pevkur
Hanno.Pevkur@just.ee

TK liige
Jaak Salumets
Jaak.Salumets@eok.ee

TK liige
Edgar Savisaar
Liina.Oja@tallinnlv.ee

TK liige
Helir-Valdor Seeder
helir-valdor.seeder@agri.ee
TK liige
Sven Sester
Sven.sester@riigikogu.ee

TK liige
Urmas Sõõrumaa
urmas@usinvest.ee

TK liige
Erich Teigamägi 
505 2514 

TK liige
Jaan Toots
Jaan.Toots@rotermann.ee

TK liige
EOK Sportlaskomisjoni juht

Ott Kiivikas
ott@kulturism.ee

 

Rio

Rio suveolümpiamängudeni on jäänud 643 päeva, 2 tundi, 45 minutit.

PyeongChang

PyeongChangi taliolümpiamängudeni on jäänud 1196 päeva, 4 tundi, 0 minutit.