Täna Euroopa Noorte Olümpiafestivalil: stardis 7 Eesti sportlast

Täna Euroopa Noorte Olümpiafestivalil: stardis 7 Eesti sportlast
Täna, 16. veebruaril asuvad talvisel Euroopa noorte olümpiafestivalil Türgis Erzurumis võistlema seitse Eesti sportlast.
 
Kõik ajad märgitud Eesti aja järgi:
 
Kell 9.30 (Eesti ajas) algab murdmaasuusatajate sprindikvalifikatsioon, millest võtavad osa Hanna-Brita Kaasik, Teiloora Ojaste, Stine-Lise Truu, Martin Himma, Christopher Kalev ja Vane Vähk. Kui kvalifikatsioon õnnestub, siis finaalsõidud algavad kell 12.
 
Ilmaolude tõttu on poiste mäesuusavõistlus tõstetud õhtult hommikule, nii et Tormis Laine stardib poiste slaalomis juba kell 9.00.
 
Esmaspäevast laupäevani Türgis Erzurumis toimuval talvisel Euroopa noorte olümpiafestivalil on Eesti koondis esindatud 19 sportlasega viiel alal – laskesuusatamine, murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, suusahüpped ja iluuisutamine. Olümpiafestivalil võistlevad 14-18-aastased sportlased.
 
Kõik fännid ja põidlahoidjad saavad Eesti koondisele kaasa elamiseks alla laadida Euroopa Noorte Olümpiafestivali 2017 ametliku äpi, mis toimetab reaalajas võistlustulemused, uudised, videod, fotod ja muud materjalid otse Erzurumist operatiivselt nutiseadmetesse.  Äpp võimaldab salvestada ka valikuliselt võistlusgraafikut, nii et valitud lemmikalade algusajast annab äpp ise märku – nii ei jää ühelegi võistlusele kaasa elamata. Äpi leiab App Store’ist ja Google Play Store’ist märksõna all “EYOF 2017 ERZURUM" või järgmistelt linkidelt: Google Play Store ja App Store
 
Erzurumi olümpiafestivali jälgimiseks on veel mitmeid võimalusi:
 
 

Tokyo

Tokyo suveolümpiamängudeni on jäänud 1098 päeva, 21 tundi, 44 minutit.

PyeongChang

PyeongChangi taliolümpiamängudeni on jäänud 203 päeva, 7 tundi, 59 minutit.