Eesti OlümpiakoONDIST toetavad:
Jalgrattasport
Janika Lõiv
Tanel Kangert
Peeter Pruus
Judo
Grigori Minaškin
Kergejõustik
Rasmus Mägi
Maicel Uibo
Roman Fosti
Karel Tilga
Johannes Erm
Tiidrek Nurme
Ksenija Balta
Laskmine
Peeter Olesk
Maadlus
Epp Mäe
Artur Vititin
Purjetamine
Ingrid Puusta
Karl-Martin Rammo
Ratsutamine
Dina Ellermann
Donna Anna
Sulgpall
Kristin Kuuba
Raul Must
Sõudmine
Tõnu Endrekson
Allar Raja
Kaspar Taimsoo
Jüri-Mikk Udam
Johann Poolak
Tennis
Anett Kontaveit
Triatlon
Kaidi Kivioja
Ujumine
Kregor Zirk
Eneli Jefimova
Martin Allikvee
Vehklemine
Julia Beljajeva
Erika Kirpu
Katrina Lehis
Irina Embrich
Vibulaskmine
Reena Pärnat
  • Sünniaeg:
  • Pikkus:
  • Kodukoht:
  • Kool:
  • Klubi:
  • Treener:
  • Saavutused:
  • Eeskuju:

MEDALS

GLOBAL MEDALS

GLOBAL RESULTS

CALENDAR BY ORG.

GLOBAL CALENDAR

KUUPÄEVKELL (KOHALIKUS AJAS)KELL  (EESTI AJAS)VÕISTLEJADSPORDIALAVÕISTLUSALAVÕISTLUSPAIKTULEMUSED
23.07 9.003.00Reena PärnatVibulaskmineInd. eelringidYumenoshima Park Archery Field 626 silma   
52. koht
   11.40   5.40 Paarisaeruline neljapaat   Sõudmine   Eelsõidud   Sea Forest Waterway   5:47.12
 20.0014.00XXXII SUVEOLÜMPIAMÄNGUDE AVATSEREMOONIATokyo Olympic Stadium
24.079.00 / 18.00 3.00 / 12.00 Julia Beljajeva, Erika Kirpu, Katrina Lehis Vehklemine Ind. epee eelringid / medalimatšidMakuhari Messe Hall B
  9.00 3.00  Peeter Olesk Laskmine 10 m õhupüstoli kval ja finaalAsaka Shooting Range 
 11.00   5.00Tanel Kangert, Peeter PruusJalgrattasportMaanteesõidu grupisõitFuji International Speedway
   12.00   6.00 Ingrid Puusta, Karl-Martin Rammo    Purjetamine   RS:X, Laser sõidud  Enoshima Yacht Harbour  
   12.00   7.00  Anett Kontaveit   Tennis   Anett Kontaveit - Annika Sakkari (GER)   Ariake Tennis Park  
   14.00   8.00  Raul Must   Sulgpall  Üksikmängu alagrupimängud:
Must-Long (CHN)
Musashino Forest Sport Plaza   
  17.0011.00Dina Ellermann, Donna AnnaRatsutamineKoolisõidu kval 1. päevEquestrian Park
  19.0013.00Kregor ZirkUjumine 400 m vabalt eelujumine  Tokyo Aquatics Centre
25.079.00 3.00Paarisaeruline neljapaat SõudmineVahesõidud Sea Forest Waterway

   al 9.00 al 3.00   Kristin Kuuba, Raul Must    Sulgpall   Üksikmängu alagrupimängud Musashino Forest Sport Plaza  
 10.30 /  19.00 
4.30 / 13.00Kregor Zirk, Eneli Jefimova
UjumineZirk 400 m vabalt finaal / Zirk 200 m vabalt eelujumine, Jefimova 100 m rinnuli eelujumineTokyo Aquatics Centre
   al 11.00   al 5.00   Anett Kontaveit   Tennis   Üksikmängu eelringid Ariake Tennis Park  
   al 12.00   al 6.00 Ingrid Puusta,
Karl-Martin Rammo
  Purjetamine   RS:X, Laser sõidud Enoshima Yacht Harbour  
   17.00 11.00
Dina Ellermann, Donna Anna
Ratsutamine
Koolisõidu kval 2. päev
Equestrian Park

26.07 al 9.00
al 3.00
Kristin Kuuba, Raul Must
Sulgpall
Üksikmängu alagrupimängud
Musashino Forest Sport Plaza

   10.30   4.30   Kregor Zirk, Eneli Jefimova   Ujumine   Zirk 200 m vabalt poolfinaal, Jefimova 100 m rinnuli poolfinaal Tokyo Aquatics Centre  
   al 11.00   al 5.00   Anett Kontaveit   Tennis   Üksikmängu eelringid Ariake Tennis Park  
   al 12.00 al 6.00  Ingrid Puusta,
Karl-Martin Rammo
  Purjetamine   RS:X, Laser sõidud Enoshima Yacht Harbour  
 19.00  13.00Kregor ZirkUjumine200 m liblikat eelujumineTokyo Aquatics Centre
27.076.3000.30Kaidi KiviojaTriatlon
Odaiba Marine Park
 8.302.30Paarisaeruline neljapaatSõudmine FinaalsõidudSea Forest Waterway
   al 9.00   al 3.00 Kristin Kuuba,
Raul Must
  Sulgpall Üksikmängu alagrupimängud Musashino Forest Sport Plaza  
 9.30 3.30Reena Pärnat VibulaskmineVäljalangemisringidYumenoshima Park Archery Field
 10.00 / 18.304.00 / 12.30 Epeenaiskond (Julia Beljajeva, Erika Kirpu, Katrina Lehis, Irina Embrich) VehklemineEpee võistkonnavõistlusMakuhari Messe Hall B
 10.30/ 19.00 4.30/ 13.00 Kregor Zirk, Eneli Jefimova / Martin AllikveeUjumineZirk 200 m vabalt finaal, Jefimova 100 m rinnuli finaal, Zirk 200 m liblikat poolfinaal / Allikvee 200 m rinnuli eelujumineTokyo Aquatics Centre
 al 11.00   al 5.00   Anett Kontaveit   Tennis   Üksikmängu eelringid Ariake Tennis Park  
  al 12.00    al 6.00 Karl-Martin Rammo  Purjetamine   Laser sõidud Enoshima Yacht Harbour  
 15.00 9.00 Janika LõivJalgrattasportNaiste maastikurattasõitIZU MTB Course
28.079.30/16.00 3.30/10.00 Reena PärnatVIbulaskmineVäljalangemisringidYumenoshima Park Archery Field
 10.30/19.00 4.30/13.00Kregor Zirk, Martin Allikvee, Eneli JefimovaUjumineZirk 200 m liblikat finaal, Allikvee 200 m rinnuli poolfinaal, Jefimova 200 m rinnuli eelujumineTokyo Aquatics Centre
 11.305.30Tanel KangertJalgrattasportMeeste maanteerattasõidu eraldistartFuji International Speedway
 17,3011.30Dina Ellermann, Donna AnnaRatsutamineKoolisõidu vabakavaEquestrian Park
 19.00 13.00Eneli JefimovaUjumine 200 m rinnuli eelujumineTokyo Aquatics Centre
 al 9.00 al 3.00Kristin Kuuba, Raul MustSulgpallÜksikmängu alagrupimängudMusashino Forest Sport Plaza
 al 11.00al 5.00Anett KontaveitTennisÜksikmängu veerandfinaalidAriake Tennis Park
 al 12.00al 6.00Ingrid PuustaPurjetamineRS:X sõidudEnoshima Yacht Harbour
29.079.30/16.003.30/10.00Reena PärnatVibulaskmineVäljalangemisringidYumenoshima Park Archery Field
 11.00 / 17.005.00 / 11.00Grigori MinaškinJudoMeeste - 100 kgNippon Budokan
 10.30 / 19.004.30 / 13.00Martin Allikvee, Eneli Jefimova, Kregor ZirkUjumineAllikvee 200 m rinnuli finaal, Jefimova 200 m poolfinaal, Zirk 100 m liblikat eelujumineTokyo Aquatics Centre
 al 9.00  al 3.00Kristin Kuuba, Raul MustSulgpallÜksikmängude 1/8-finaalidMusashino Forest Sport Plaza
 al 11.00al 5.00Anett KontaveitTennisÜksikmängu 1/2-finaalidAriake Tennis Park
 al 12.00al 6.00Ingrid Puusta, Karl-Martin RammoPurjetamineRS:X, Laser sõidudEnoshima Yacht Harbour
30.079.003.00Rasmus MägiKergejõustik400 m tõkkejooksu 1. ringTokyo Olympic Stadium
 10.30 4.30Kregor Zirk, Eneli JefimovaUjumineZirk 100 m liblikat poolfinaal, Jefimova 200 m rinnuli finaalTokyo Aquatics Centre
 14.45 8.45 Reena Pärnat
Vibulaskmine1/4-finaalid, 1/2-finaalid, medalimatšidYumenoshima Park Archery Field
 al 9.00al 3.00Kristin KuubaSulgpallÜksikmängude 1/4-finaalidMusashino Forest Sport Plaza
 al 12.00al 6.00Karl-Martin RammoPurjetamineLaser sõidudEnoshima Yacht Harbour
31.0712.006.00Ingrid PuustaPurjetamineRS:X medalisõitEnoshima Yacht Harbour
 12.006.00Anett KontaveitTennisÜksikmängu medalimatšidAriake Tennis Park
 09.00 / 18.003.00 / 12.00 Kristin Kuuba, Raul MustSulgpallMeeste üksikmängu 1/4-finaalid / Naiste üksikmängu 1/2-finaalidMusashino Forest Sport Plaza
01.088.302.30Peeter OleskLaskmine25 m kiirlaskmise kval 1. osaAsaka Shooting Range
 9.10 03.10Ksenija BaltaKergejõustikKaugushüppe kvalTokyo Olympic Stadium
 11.00 / 18.155.00 / 12.15Epp MäeMaadlusNaiste -76 kg eelringid / poolfinaalidMakuhari Messe hall A
 11.00 5.00Artur VititinMaadlusMeeste -130 kg eelringid Makuhari Messe hall A

 12.006.00Karl-Martin Rammo PurjetamineLaser medalisõitEnoshima Yacht Harbour
 19.00 13.00Rasmus MägiKergejõustik400 m tõkkejooksu poolfinaalTokyo Olympic Stadium
 al 13.00 al 7.00Raul Must, Kristin KuubaSulgpall Meeste üksikmängu 1/2-finaalid / Naiste üksikmängu medalimatšid Musashino Forest Sport Plaza

02.08  8.302.30Peeter OleskLaskmine25 km kiirlaskmise kval 2. osa, medalimatšidAsaka Shooting Range
 11.30 / 18.15 5.00 / 12.15Epp MäeMaadlus Naiste -76 kg lohutusringid / finaalidMakuhari Messe hall A
 11.30 / 18.15 5.00 / 12.15 Artur Vititin MaadlusMeeste -130 kg lohutusringid / finaalidMakuhari Messe hall A  
 20.00 14.00Raul MustSulgpallMeeste üksikmängu medalimatšid Musashino Forest Sport Plaza

03.08  9.003.00 Ksenija BaltaKergejõustikKaugushüppe finaalTokyo Olympic Stadium
 9.00 3.00Rasmus MägiKergejõustik400 m tõkkejooksu finaalTokyo Olympic Stadium  
 04.08 9.00 / 18.30  3.00/ 12.30  Maicel Uibo, Johannes Erm, Karel Tilga KergejõustikKümnevõistluse 1. päev Tokyo Olympic Stadium 
 05.08  9.00 / 18.30   3.00/ 12.30  Maicel Uibo, Johannes Erm, Karel Tilga    Kergejõustik Kümnevõistluse 2. päev Tokyo Olympic Stadium 
 08.08 7.00  1.00 Tiidrek Nurme, Roman Fosti Kergejõustik Maraton Sapporo Odori Park 

Kontaktisikud

Martti Raju delegatsioonijuht +372 508 6032
Merle Kaljurand delegatsioonijuhi abi +372 507 7299
Merili Luuk pressiatašee +372 5347 2890
Mihkel Mardna koondise arst +372 506 4961
Raido Mitt Saku eellaagri juht +372 5564 7241