Toetatavad sportlased: suvealad

Nimekiri seisuga 1. oktoober 2022

Aerutamine
Joosep Karlson C

Noored: Aron Faber, Elizaveta Fedorova, Albert Orlov, Aleksander Pekhenko

Jalgrattasport
Martin Laas C
Janika Lõiv C
Tanel Kangert C
Rein Taaramäe C
Maastikujalgratta naiste koondis C

Noored: 2x U23 liiget, Joonas Kurits, Madis Mihkels, Romet Pajur, Frank Aron Ragilo, 2x meesjuunior, 2x U23/naisjuunior, Elisabeth Ebras, Laura Lizette Sander

Judo (täiskasvanud uueneb lähiajal)
Otto Krister Imala C
Grigori Minaškin C

Noored: Emma Melis Aktas, Kabriel Kirna, Viljar Lipard, Darja Mihhailova, Karl Tani Priilinn-Türk, Jakob Vares

Kergejõustik
Rasmus Mägi B
Maicel Uibo B
Karmen Bruus B
Janek Õiglane B
Johannes Erm B
Hans-Christian Hausenberg C+
Karl Erik Nazarov C+
Kaur Kivistik C
Marielle Kleemeier C   
Risto Lillemets C
Tiidrek Nurme C
Kati Ojaloo C
Keiso Pedriks C
Kristjan Rosenberg C
Gedly Tugi C

Noored: Pippi Lotta Enok, Eerik Haamer, Viola Hambidge, Lishanna Ilves, Ann Marii Kivikas, Uku Renek Kronbergs, Lukas Lessel, Liisa-Maria Lusti, Andri Matrov, Anna Maria Millend, Jekaterina Mirotvortseva, Viktor Morozov, Marleen Mülla, Anna Panenko, Karl Kristjan Pohlak, Rasmus Roosleht, Kevin Sakson, Miia Tillmann, Heti Väät

Korvpall 3x3
Naiste koondis 4C
Meeste koondis 4C

Noored: 4x noormeeste koondis, 4x neidude koondis

Laskmine
Peeter Olesk C

Noored: Peeter Jürisson, Marja Kirss, Anastassia Olewicz, Marleen Riisaar, Katrin Smirnova 

Maadlus
Epp Mäe A
Aimar Andruse C
Richard Karelson C
Helary Mägisalu C
Viktoria Vesso C

Noored: Lisette Böttker, Artur Jeremejev, Robi Kristjuhan, Robin Uspenski

Moodne viievõistlus

Noored: Johanna Maria Jõgisu

Poks


Noored: Aleksandra Meliss, Joosep Palm, Anton Vinogradov

Purjetamine
Ingrid Puusta C
Karl-Martin Rammo C

Noored: Mia Marin Lilienthal, Elisabeth Ristmets, Joonas Mik, Emma Viktoria Millend, Romi Safin

Rannavõrkpall
Mart Tiisaar B
Kusti Nõlvak B
Heleene Hollas-Liisa Soomets 1C

Noored: Liisa Lotta Jürgenson, Kaur Erik Kais, Eva Liisa Kuivonen, Rasmus Meius

Ratsutamine

Dina Ellermann C

Sulgpall 
Kristin Kuuba C
Kati-Kreet Marran C
Helina Rüütel C

Noored: Karl Kert, Tauri Kilk, Hugo Themas/Andrei Schmidt, Ramona Üprus, Marti Joost

Sõudmine
Tõnu Endrekson B
Allar Raja B
Kaspar Taimsoo B
Jüri-Mikk Udam B
Mikhail Kushteyn B
Johann Poolak B
Andrei Jämsä C
Ander Koppel C
Elar Loot C

Noored: Grete Alttoa, Annabel Aron, Helene Dimitrijev, Gerli Endrekson, Greta Jaanson, Rachel Kõllo, Sigrid Luts, Doris Meinbek, Leo Muiste, Kaisa Olesk

Tennis
Anett Kontaveit A
Kaia Kanepi B

Noored: Grete Gull, Mark Lajal, Oliver Ojakäär, Laura Rahnel

Triatlon

Noored: Liis Kapten, Mari Mai Ruus, Gregor Rasva

Tõstmine
Mart Seim C

Noored: Vladislav Maznik, Alexander Moiseenko

Ujumine
Eneli Jefimova B
Kregor Zirk C+
Aleksa Gold C
Segateate võistkond 1C

Noored: Alex Ahtiainen, Daniil Drozdov, Karolin Victoria Kotsar, Ralf Roose

Vehklemine
Julia Beljajeva A+
Irina Embrich A+
Erika Kirpu A+
Katrina Lehis A+, lisaks 1C
Nelli Differt B
Kristina Kuusk B
Sten Priinits C
Epeenaiskond (Veronika Zuikova, Karoliine Loit) 1C

Noored: Dinara Anis, Ilian Bobrov, Jaron Kiiroja, Madli Palk, Erik Tobias, Gabriela Truuse, Susanne Lannes, Markus Salm, Oliver Laasik, Kasper Tafenau

Vibulaskmine 
Reena Pärnat C

Noored: Hendrik Õun

Võimlemine
Iluvõimlemise rühmkava koondis 3C

Noored: Ester Kreitsman, Anette Vaher