Toetatavad sportlased: suvealad

Nimekiri seisuga 1. aprill 2022

Aerutamine

Noored: Aron Faber, Elizaveta Fedorova, Albert Orlov, Deniss Tihhomirov

Jalgrattasport
Janika Lõiv C
Tanel Kangert C
Rein Taaramäe C
Maanteejalgratta meestekoondis C
Maastikujalgratta naistekoondis C

Noored: 2x U23 liiget, Joonas Kurits, Madis Mihkels, Romet Pajur, Frank Aron Ragilo, 2x meesjuunior, 3x naisjuunior

Judo
Otto Krister Imala C
Grigori Minaškin C

Noored: Vilena Arshakyan, Viljar Lipard, Darja Mihhailova, Anna Liisa Nurm, Karl-Johannes Pilt, Karl Tani Priilinn-Türk

Kergejõustik

Rasmus Mägi B
Johannes Erm C+
Hans-Christian Hausenberg C+
Karl Erik Nazarov C+   
Maicel Uibo C+
Eerik Haamer C
Lishanna Ilves C
Magnus Kirt C
Risto Lillemets C
Tiidrek Nurme C
Keiso Pedriks C
Kristjan Rosenberg C
Karel Tilga C
Taavi Tšernjavski C
Janek Õiglane C

Noored: Karmen Bruus, Pippi Lotta Enok, Uku Renek Kronbergs, Lukas Lessel, Liisa-Maria Lusti, Andri Matrov, Anna Maria Millend, Jekaterina Mirotvortseva, Viktor Morozov, Anna Panenko, Elisabeth Pihela, Rasmus Roosleht, Henri Sai, Kevin Sakson, Tony Ats Tamm, Lilian Turban

Korvpall 3x3
Naiste koondis 4xC
Meeste koondis 4xC

Noored: 4xnoormeeste koondis, 4x neidude koondis

Laskmine
Peeter Olesk C

Noored: 
Peeter Jürisson, Aleksandra Moissejeva, Marleen Riisaar, Katrin Smirnova 

Maadlus
Epp Mäe A
Ranet Kaljola C
Helary Mägisalu C

Noored: 
Lisette Böttker, Artur Jeremejev, Richard Karelson, Marta Pajula, Maarja Plaser, Erik Reinbok, Viktoria Vesso

Moodne viievõistlus

Noored:
Johanna Maria Jõgisu

Poks


Noored: 
Joosep Palm, Anton Vinogradov

Purjetamine
Ingrid Puusta C
Karl-Martin Rammo C

Noored: 
Karolin Härm, Bertha Kivistik, Mia Marin Lilienthal, Elisabeth Ristmets, Emma Viktoria Millend

Rannavõrkpall

Noored: Kaur Erik Kais, Rasmus Meius, Timo Ander Lõhmus +1

Ratsutamine

Dina Ellermann C

Sulgpall 
Kristin Kuuba C

Noored: Karl Kert, Tauri Kilk, Catlyn Kruus, Ramona Üprus

Sõudmine
Tõnu Endrekson B
Allar Raja B
Kaspar Taimsoo B
Jüri-Mikk Udam B
Paarisaerulise neljapaadi varu 4C

Noored: Grete Alttoa, Annabel Aron, Helene Dimitrijev, Ignat Goncharov, Artjom Holostõhh, Greta Jaanson, Rachel Kõllo, Leo Muiste, Mihhail Netšajev

Tennis
Anett Kontaveit A
Kaia Kanepi B

Noored: Grete Gull, Mark Lajal, Markus Mölder, Oliver Ojakäär

Triatlon

Noored: Mari Mai Ruus

Tõstmine
Mart Seim C

Noored: Vladislav Maznik, Alexander Moiseenko

Ujumine
Eneli Jefimova C+
Armin Evert Lelle C
Daniel Zaitsev C
Kregor Zirk C

Noored: Alex Ahtiainen, Laura Liis Valdma

Vehklemine
Julia Beljajeva A+, lisaks 1C
Irina Embrich A+
Erika Kirpu A+
Katrina Lehis A+, lisaks 1C
Kristina Kuusk C+
Epeenaiskond (Nelli Differt, Veronika Zuikova, Karoliine Loit) 2C

Noored: 
Dinara Anis, Ilian Bobrov, Jaron Kiiroja, Madli Palk, Erik Tobias, Gabriela Truuse, Susanne Lannes, Markus Salm

Vibulaskmine 
Reena Pärnat C

Noored: Hendrik Õun

Võimlemine
Iluvõimlemise rühmkava koondis 5xC

Noored: Polina Muraško, Anette Vaher