Team Estonia sportlased

TEAM ESTONIA tipud

Rasmus Mägi B kategooria
Janek Õiglane B kategooria
Epp Mäe A kategooria
Allar Raja B kategooria
Tõnu Endrekson B kategooria
Kaspar Taimsoo B kategooria
Jüri-Mikk Udam B kategooria
Anett Kontaveit B kategooria
Katrina Lehis A+ ja 1C kategooria
Julia Beljajeva A+ kategooria
Irina Embrich A+ kategooria
Erika Kirpu A+ kategooria
Kelly Sildaru A kategooria
Kristjan Ilves B kategooria
Marten Liiv B kategooria

Aerutamine

Joosep Karlson C kategooria
Aron Faber Noorsportlane
Elizaveta Fedorova Noorsportlane
Albert Orlov Noorsportlane
Alexander Pekhenko Noorsportlane

Autosport

Ken Torn
Robert Virves
Kauri Pannas
Kaspar Kasari
Egon Kaur
Marko Andreas Muru
Martin Juga
Ruben Volt
Mattias Vahtel
Oliver Randalu
Kristjan Salmre
Nikita Ljubimov
Siim Leedmaa
Markus Kajak
Mark Dubnitski

Iluvõimlemine

Victoria Puusepp C kategooria
Ksenija Ožigina C kategooria
Vanessa Vulf C kategooria
Kiara Oja C kategooria
Aleksa Malkova C kategooria
Maria Muravjova C kategooria
Anette Vaher Noorsportlane
Ester Kreitsman Noorsportlane

Jalgrattasport

Rein Taaramäe C kategooria
Martin Laas C kategooria
Janika Lõiv C kategooria
Madis Mihkels Noorsportlane
Joonas Kurits Noorsportlane
Romet Pajur Noorsportlane
Frank Aron Ragilo Noorsportlane
Elisabeth Ebras Noorsportlane
Laura Lizette Sander Noorsportlane

Judo

Klen-Kristofer Kaljulaid C kategooria
Emma Melis Aktas Noorsportlane
Kabriel Kirna Noorsportlane
Viljar Lipard Noorsportlane
Darja Mihhailova Noorsportlane
Karl Tani Priilinn-Türk Noorsportlane
Jakob Vares Noorsportlane

Karate

Li Lirisman
Mihkel Mets
Tan Markus Ojala
Ragnar Audse
Saveli Bolotskihh
Andrei Smirnov
Alesja Mazur
Karin Masterov
Mikk Teinlum
Annaliisa Lett

Kelgutamine

Darta Estere Zunte Noorsportlane

Kergejõustik

Rasmus Mägi B kategooria
Janek Õiglane B kategooria
Maicel Uibo B kategooria
Karmen Bruus B kategooria
Johannes Erm B kategooria
Hans-Christian Hausenberg C+ kategooria
Karl Erik Nazarov C+ kategooria
Tiidrek Nurme C kategooria
Keiso Pedriks C kategooria
Risto Lillemets C kategooria
Kristjan Rosenberg C kategooria
Kati Ojaloo C kategooria
Kaur Kivistik C kategooria
Marielle Kleemeier C kategooria
Gedly Tugi C kategooria
Pippi Lotta Enok Noorsportlane
Eerik Haamer Noorsportlane
Viola Hambidge Noorsportlane
Lishanna Ilves Noorsportlane
Ann Marii Kivikas Noorsportlane
Uku Renek Kronbergs Noorsportlane
Lukas Lessel Noorsportlane
Liisa-Maria Lusti Noorsportlane
Andri Matrov Noorsportlane
Anna Maria Millend Noorsportlane
Jekaterina Mirotvortseva Noorsportlane
Viktor Morozov Noorsportlane
Marleen Mülla Noorsportlane
Anna Panenko Noorsportlane
Karl Kristjan Pohlak Noorsportlane
Rasmus Roosleht Noorsportlane
Kevin Sakson Noorsportlane
Miia Tillmann Noorsportlane
Heti Väät Noorsportlane
Harry Richard Jääger Noorsportlane

Korvpall 3x3

Mehed
Naised
Noormehed
Neiud

Kurling

Harri Lill C kategooria
Marie Kaldvee C kategooria
Hettel Weddro Noorsportlane
Natali Weddro Noorsportlane

Laskesuusatamine

Tuuli Tomingas C kategooria
Susan Külm C kategooria
Mehis Udam Noorsportlane
Jakob Kulbin Noorsportlane
Markus Rene Epner Noorsportlane
Tuudor Palm Noorsportlane
Lisbeth Liiv Noorsportlane
Joosep Perv Noorsportlane
Mark Markos Kehva Noorsportlane
Ivar Všivtsev Noorsportlane
Violetta Konopljova Noorsportlane

Laskmine

Peeter Olesk C kategooria
Peeter Jürisson Noorsportlane
Marleen Riisaar Noorsportlane
Katrin Smirnova Noorsportlane
Marja Kirss Noorsportlane
Anastassia Olewicz Noorsportlane

Maadlus

Epp Mäe A kategooria
Helary Mägisalu C kategooria
Viktoria Vesso C kategooria
Aimar Andruse C kategooria
Richard Karelson C kategooria
Lisette Böttker Noorsportlane
Artur Jeremejev Noorsportlane
Robi Kristjuhan Noorsportlane
Robin Uspenski Noorsportlane
Max Hristjuk Noorsportlane

Male

Mai Narva
Triin Narva
Sofia Blokhin
Anastassija Sinitsõna
Margareth Olde

Moodne viievõistlus

Johanna Maria Jõgisu Noorsportlane

Motosport

Tanel Leok
Hannes Soomer
Kevin Saar
Harri Kullas
Keity Meier
Hardi Roosiorg
Gert Krestinov
Gert Gordejev
Jörgen-Matthias Talviku
Meico Vettik
Andero Lusbo
Hendrik Talviku
Kaarel Tilk
Karl Robin Rillo
Aadam Seermaa

Orienteerumine

Daisy Kudre
Kenny Kivikas
Evely Kaasiku
Timo Sild
Lauri Sild
Annika Rihma
Kristo Heinmann
Margret Zimmermann
Sigrid Ruul

Poks

Joosep Palm Noorsportlane
Anton Vinogradov Noorsportlane
Aleksandra Meliss Noorsportlane

Purjetamine

Ingrid Puusta C kategooria
Karl-Martin Rammo C kategooria
Mia Marin Lilienthal Noorsportlane
Elisabeth Ristmets Noorsportlane
Joonas Mik Noorsportlane
Emma Viktoria Millend Noorsportlane
Romi Safin Noorsportlane

Rannavõrkpall

Mart Tiisaar B kategooria
Kusti Nõlvak B kategooria
Heleene Hollas C kategooria
Liisa Soomets C kategooria
Kaur Erik Kais Noorsportlane
Rasmus Meius Noorsportlane
Liisa Lotta Jürgenson Noorsportlane
Eva Liisa Kuivonen Noorsportlane

Ratsutamine

Dina Ellermann C kategooria

Sulgpall

Kristin Kuuba C kategooria
Kati-Kreet Marran C kategooria
Helina Rüütel C kategooria
Karl Kert Noorsportlane
Tauri Kilk Noorsportlane
Ramona Üprus Noorsportlane
Hugo Themas Noorsportlane
Andrei Schmidt Noorsportlane
Marti Joost Noorsportlane

Suusaalad

Kelly Sildaru A kategooria
Kristjan Ilves B kategooria
Artti Aigro C kategooria
Andreas Ilves Noorsportlane
Robert Lee Noorsportlane
Kaidy Kaasiku Noorsportlane
Keidy Kaasiku Noorsportlane
Martin Himma C+ kategooria
Henry Sildaru Noorsportlane
Kevin Maltsev Noorsportlane
Tormis Laine Noorsportlane
Johanna Udras Noorsportlane
Aveli Uustalu Noorsportlane
Markkus Alter Noorsportlane
Henri Roos C+ kategooria
Marten Kikas Noorsportlane
Lissel Raun Noorsportlane
Karl Sebastian Dremljuga Noorsportlane
Kaspar Päärson Noorsportlane
Ralf Kivil Noorsportlane
Toni Andree Saarepuu Noorsportlane
Hedvig Altmäe Noorsportlane
Andero Kapp Noorsportlane
Kaimar Vagul Noorsportlane

Sõudmine

Allar Raja B kategooria
Tõnu Endrekson B kategooria
Kaspar Taimsoo B kategooria
Jüri-Mikk Udam B kategooria
Johann Poolak B kategooria
Mikhail Kushteyn B kategooria
Elar Loot C kategooria
Ander Koppel C kategooria
Grete Alttoa Noorsportlane
Annabel Aron Noorsportlane
Helene Dimitrijev Noorsportlane
Gerli Endrekson Noorsportlane
Greta Jaanson Noorsportlane
Rachel Kõllo Noorsportlane
Sigrid Luts Noorsportlane
Doris Meinbek Noorsportlane
Leo Muiste Noorsportlane
Kaisa Olesk Noorsportlane

Tennis

Anett Kontaveit B kategooria
Kaia Kanepi B kategooria
Grete Gull Noorsportlane
Mark Lajal Noorsportlane
Oliver Ojakäär Noorsportlane
Laura Rahnel Noorsportlane

Triatlon

Gregor Rasva Noorsportlane
Mari Mai Ruus Noorsportlane
Liis Kapten Noorsportlane

Tõstmine

Mart Seim C kategooria
Vladislav Maznik Noorsportlane
Alexander Moiseenko Noorsportlane

Uisutamine

Marten Liiv B kategooria
Eva-Lotta Kiibus C kategooria
Aleksandr Selevko C kategooria
Mihhail Selevko C kategooria
Arlet Levandi C kategooria
Ivan Kuznetsov Noorsportlane
Tatjana Bunina Noorsportlane
Niina Petrõkina C kategooria
Marko Jegveni Gaidajenko C kategooria
Solene Mazingue C kategooria
Marianne Must Noorsportlane
Maria Eliise Kaljuvere Noorsportlane
Jegor Martšenko Noorsportlane

Ujumine

Eneli Jefimova B kategooria
Kregor Zirk C+ kategooria
Aleksa Gold C kategooria
Daniel Zaitsev C kategooria
Alex Ahtiainen Noorsportlane
Daniil Drozdov Noorsportlane
Karolin Victoria Kotsar Noorsportlane
Ralf Roose Noorsportlane

Vehklemine

Katrina Lehis A+ ja 1C kategooria
Julia Beljajeva A+ kategooria
Irina Embrich A+ kategooria
Erika Kirpu A+ kategooria
Nelli Differt B kategooria
Kristina Kuusk B kategooria
Sten Priinits C kategooria
Karoliine Loit C kategooria
Veronika Zuikova C kategooria
Dinara Anis Noorsportlane
Ilian Bobrov Noorsportlane
Jaron Kiiroja Noorsportlane
Madli Palk Noorsportlane
Erik Tobias Noorsportlane
Gabriela Truuse Noorsportlane
Susanne Lannes Noorsportlane
Markus Salm Noorsportlane
Oliver Laasik Noorsportlane
Kasper Tafenau Noorsportlane

Vibusport

Reena Pärnat C kategooria
Hendrik Õun Noorsportlane

Võistkonnad

Jalgpall
Jäähoki
Korvpall
Käsipall
Võrkpall

Mis on Team Estonia

Team Estonia on 2019. aastal loodud Eesti tippspordi toetamise süsteem, mis pakub sportlasele kvaliteetseid tugiteenuseid ning konkurentsivõimelise ettevalmistuse tiitlivõistlusteks.

Team Estonia eesmärk on olümpiamängudel ja teistel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel medalite võitmine. Edu suurvõistlustel hoiab Eesti spordi maailmakaardil, toob Eesti riigile tuntust ning avaldab positiivset mõju meie elanikkonna sportimisele.


Eestlased olümpiamängudel

Eesti osales Pekingis iseseisva riigina suveolümpiamängudel 15. korda. Esimese eestlasena võitis olümpiamedali maadleja Martin Klein 1912. aastal Stockholmis, kes esindas toona Tsaari-Venemaad. Esimese Eesti Vabariigi sportlasena krooniti olümpiavõitjaks tõstja Alfred Neuland 1920. aastal Antwerpenis. Kokku on toodud koju 27 kuldmedalit, 23 hõbemedalit ja 31 pronksmedalit.
Instagram
#teamestonia
Sünniaeg:
Ala:
Treener:
Klubi: