Toimunud koolitused - persoonibränd ja sotsiaalmeedia

Koolituse vaatamise soovist kirjuta piret@eok.ee

KUIDAS TEHA SPORDI TOETAMISEST STRATEEGILINE KOOSTÖÖ? KUIDAS LEIDA ENDALE TOETAJAID? (53min)


Toetaja leidmine muudab sportlase teekonna tippu oluliselt lihtsamaks kui pelgalt oma jõududega hakkama saades. Antud ettekandest kuuled erinevaid vaateid ja koheselt praktikas rakendatavaid mõtteid, kuidas endale toetaja leida ning kasvatada sellest välja kõigile vajalik koostöö ja kahepoolne sünergia?

Millised on need nipid, millega toetajale läheneda? Sõna „EI“ tuleb kindlasti rohkem kui „JAH“ – kuidas sellega toime tulla? Toetuse saamisega alles koostöö algab – kuidas minna edasi?


PERSOONIBRÄNDI LOOMINE SOTSIAALMEEDIAS (45min)

Kairi Killing - sotsiaalmeedia strateeg

Sotsiaalmeedia rolli enda loo jagamisel, kogukonna loomisel ning meediakanalina ei ole võimalik alahinnata. Esimese asi, mida inimesed tänasel päeval uut nime kuuldes teevad, on Googeldamine ning sotsiaalmeedia profiilide uurimine. Kuidas teha nii, et esmakohtumine sotsiaalmeedias tekitaks usaldust ning muudaks sind toetajate jaoks atraktiivseks? Millistel platvormidel tasub praegu olla ning kuidas teeb Team Estoniasse kuulumine sind ihaldusväärseks?


TEAM ESTONIA LIIGE SOTSIAALMEEDIAS (10min)

Margus Kiiver - EOK turundusjuht

Team Estonia on Eesti spordi kvaliteedimärk – sinna kuulumisega kaasneb staatus ja väärtus, kuid samas kasvab ka vastutus kui ka mõjuisiku roll. Kuidas muudab Team Estoniasse kuulumine sind toetajate jaoks ihaldusväärseks? Millised on @teamestonia Instagrami konto põhimõtted?  


Team Estonia koordinaator:

Raido Mitt

TEAM ESTONIA JA ALALIITUDE KOORDINAATOR

Tel: 5564 7241
E-mail: raido@eok.ee