Olümpiaalad

Aerutamine

Elizaveta Fedorova Noorsportlane
Albert Orlov Noorsportlane
Aron Faber Noorsportlane
Roman Orlov Noorsportlane
Joonas Vähesoo Noorsportlane
Anna Drusinova Noorsportlane

Freestyle suusatamine

Kelly Sildaru C kategooria
Henry Sildaru Noorsportlane
Stefan Sorokin Noorsportlane

Golf

Richard Teder Noorsportlane

Iluuisutamine

Aleksandr Selevko B kategooria
Niina Petrõkina C kategooria
Nataly Langerbaur C kategooria
Mihhail Selevko C kategooria
Maria Eliise Kaljuvere Noorsportlane
Arlet Levandi Noorsportlane
Marko Jegveni Gaidajenko Noorsportlane

Iluvõimlemine

Ester Kreitsman C kategooria
Anette Vaher Noorsportlane
Sofia Jakovleva Noorsportlane
Rühmkava juunioride koondis (liige Nika Oborskaja) Noorsportlane
Rühmkava juunioride koondis (liige Meibel Kudak) Noorsportlane
Rühmkava juunioride koondis (liige Polina Tubaleva) Noorsportlane
Rühmakava juunioride koondis (liige Kamila Grigorenko) Noorsportlane
Rühmakava juunioride koondis (liige Elys Kretelle Kukk) Noorsportlane

Jalgrattasport

Janika Lõiv C kategooria
Maastikujalgratta naiste koondis 1C kategooria
Maanteejalgratta meeste koondis 2C kategooria
Luukas Lajal Noorsportlane
Sten Tristan Raid Noorsportlane
Romet Pajur Noorsportlane
Lauri Tamm Noorsportlane
Frank Aron Ragilo Noorsportlane
Elisabeth Ebras Noorsportlane
Laura Lizette Sander Noorsportlane
Elina Tasane Noorsportlane
U18 noormeeste koondis 3 noorsportlase toetust

Judo

Klen-Kristofer Kaljulaid C kategooria
Viljar Lipard C kategooria
Emma Melis Aktas Noorsportlane
Karl Tani Priilinn-Türk Noorsportlane
Kabriel Kirna Noorsportlane
Jakob Vares Noorsportlane
Marek Adrian Mäsak Noorsportlane
Saad Dikajev Noorsportlane
Mihhail Šur Noorsportlane
Patrik Roostfeldt Noorsportlane

Kahevõistlus

Kristjan Ilves B kategooria

Kelgutamine

Darta Estere Zunte C kategooria

Kergejõustik

Rasmus Mägi B kategooria
Maicel Uibo B kategooria
Karmen Bruus B kategooria
Janek Õiglane B kategooria
Karel Tilga B kategooria
Johannes Erm B kategooria
Risto Lillemets C kategooria
Õilme Võro C kategooria
Gedly Tugi C kategooria
Tiidrek Nurme C kategooria
Karl Erik Nazarov C kategooria
Elisabeth Pihela C kategooria
Marleen Mülla C kategooria
Adam Paul Kelly C kategooria
Diana Suumann C kategooria
Rasmus Roosleht Noorsportlane
Pippi Lotta Enok Noorsportlane
Lilian Turban Noorsportlane
Ann Marii Kivikas Noorsportlane
Jekaterina Mirotvortseva Noorsportlane
Eerik Haamer Noorsportlane
Viktor Morozov Noorsportlane
Liisa-Maria Lusti Noorsportlane
Anna Maria Millend Noorsportlane
Andri Matrov Noorsportlane
Uku Renek Kronbergs Noorsportlane
Berit Saar Noorsportlane
Jane Roosimägi Noorsportlane
Miia Tillmann Noorsportlane
Robert Kompus Noorsportlane
Alar Reiljan Noorsportlane
Johanna Elisabeth Ader Noorsportlane
Miia Ott Noorsportlane
Andreas Trumm Noorsportlane
Karl Kristjan Pohlak Noorsportlane
Heti Väät Noorsportlane
Viola Hambidge Noorsportlane
Tristan Konso Noorsportlane
Valeria Smirnova Noorsportlane
Savva Novikov Noorsportlane
Benjamin Rannik Noorsportlane
Janre Jõgi Noorsportlane

Kiiruisutamine

Marten Liiv B kategooria

Kurling

Harri Lill B kategooria
Marie Kaldvee B kategooria
Naiskond (liige Heili Grossmann) C kategooria
Naiskond (liige Liisa Turmann) C kategooria
Naiskond (liige Kerli Laidsalu) C kategooria
Naiskond (liige Erika Tuvike) C kategooria

Laskesuusatamine

Tuuli Tomingas B kategooria
Regina Ermits B kategooria
Susan Külm B kategooria
Johanna Talihärm B kategooria
Kristo Siimer C kategooria
Rene Zahkna C kategooria
Jakob Kulbin Noorsportlane
Yaroslav Neverov Noorsportlane
Vibeke Marie Välbe Noorsportlane
Mirtel Kärsna Noorsportlane
Mark Markos Kehva Noorsportlane
Lisbeth Liiv Noorsportlane
Ivar Všivtsev Noorsportlane
Tuudor Palm Noorsportlane
Mehis Udam Noorsportlane

Laskmine

Peeter Olesk B kategooria
Meelis Kiisk C kategooria
Peeter Jürisson C kategooria
Anastassia Olewicz Noorsportlane
Katrin Smirnova Noorsportlane
Marleen Riisaar Noorsportlane
Marja Kirss Noorsportlane
Sirli Likk Noorsportlane

Maadlus

Epp Mäe A kategooria
Heiki Nabi B kategooria
Viktoria Vesso C kategooria
Richard Karelson Noorsportlane
Eerik Pank Noorsportlane
Lisette Böttker Noorsportlane
Polina Timšina Noorsportlane
Kevin Uspenski Noorsportlane
Renar Joonas Noorsportlane
Artur Jeremejev Noorsportlane

Moodne viievõistlus

Johanna Maria Jõgisu C kategooria
Carl Robert Kallaste Noorsportlane

Murdmaasuusatamine

Martin Himma C kategooria
Alvar Johannes Alev C kategooria
Kaidy Kaasiku C kategooria
Keidy Kaasiku C kategooria
Ralf Kivil Noorsportlane
Karl Sebastian Dremljuga Noorsportlane
Toni Andree Saarepuu Noorsportlane

Mäesuusatamine

Tormis Laine C kategooria

Poks

Stiven Aas C kategooria
Anton Vinogradov Noorsportlane

Purjetamine

Ingrid Puusta C kategooria
Karl-Martin Rammo C kategooria
Mia Marin Lilienthal Noorsportlane
Emma Viktoria Millend Noorsportlane
Katariina Roihu Noorsportlane
Aksel Haava Noorsportlane
Romek Roolaht Noorsportlane
Romi Safin Noorsportlane
Bertha Kivistik Noorsportlane
Karl Sören Tamm Noorsportlane

Ratsutamine

Koolisõidu naisratsutaja C kategooria

Ronimine

Marat Tiisler Noorsportlane

Sulgpall

Kristin Kuuba C kategooria
Naispaar - Kati-Kreet Marran Jagatud C kategooria
Naispaar - Helina Rüütel Jagatud C kategooria
Tauri Kilk Noorsportlane
Marti Joost Noorsportlane
Rasmus Roogsoo Noorsportlane
Andrei Schmidt Noorsportlane
Hugo Themas Noorsportlane

Suusahüpped

Artti Aigro C kategooria
Kaimar Vagul Noorsportlane
Andero Kapp Noorsportlane

Sõudmine

Allar Raja B kategooria
Tõnu Endrekson B kategooria
Johann Poolak B kategooria
Mikhail Kushteyn B kategooria
Paarisaerulise neljapaadi varu 4C kategooria
Mihhail Netšajev Noorsportlane
Artjom Holostõhh Noorsportlane
Rachel Kõllo Noorsportlane
Doris Meinbek Noorsportlane
Liisa-Marie Lääne Noorsportlane
Gerli Endrekson Noorsportlane

Tennis

Mark Lajal Noorsportlane
Oliver Ojakäär Noorsportlane
Markus Mölder Noorsportlane
Grete Gull Noorsportlane
Laura Rahnel Noorsportlane

Triatlon

Gregor Rasva Noorsportlane
Robin Randoja Noorsportlane
Liis Kapten Noorsportlane
Etriin Etverk Noorsportlane

Tõstmine

Mart Seim C kategooria
Vladislav Maznik Noorsportlane
Aleksei Kuzmin Noorsportlane

Ujumine

Eneli Jefimova B kategooria
Kregor Zirk B kategooria
Meesujujad (3) - Daniel Zaitsev Jagatud 2C kategooria toetust
Alex Ahtiainen
Ralf Tribuntsov
Lars Sebastian Antoniak Noorsportlane
Lars Kuljus Noorsportlane
Mariangela Boitšuk Noorsportlane
Alan Smok Noorsportlane

Vehklemine

Nelli Differt B ja 1C kategooria
Katrina Lehis C kategooria
Irina Embrich C kategooria
Julia Beljajeva C kategooria
Erika Kirpu C kategooria
Kristina Kuusk C kategooria
Sten Priinits C kategooria
Markus Salm Noorsportlane
Edvin Jahu Noorsportlane
Oliver Laasik Noorsportlane
Valentin Altunin Noorsportlane
Erik Tobias Noorsportlane
Dinara Anis Noorsportlane
Anneli Proosväli Noorsportlane
Julia Trynova Noorsportlane
Kasper Tafenau Noorsportlane
Eliisa Kikerpill Noorsportlane

Vibusport

Naiskonna liige - Reena Pärnat Jagatud C kategooria
Naiskonna liige - Triinu Lilienthal Jagatud C kategooria
Naiskonna liige - Bessi Kasak Jagatud C kategooria
Birgit Metsjõe Noorsportlane
Andres Sarapuu Noorsportlane
Lisell Jäätma Mitteolümpiaala sportlane
Robin Jäätma Mitteolümpiaala sportlane

Mis on Team Estonia

Team Estonia on 2019. aastal loodud Eesti tippspordi toetamise süsteem, mis pakub sportlasele kvaliteetseid tugiteenuseid ning konkurentsivõimelise ettevalmistuse tiitlivõistlusteks.

Team Estonia eesmärk on olümpiamängudel ja teistel rahvusvahelistel tiitlivõistlustel medalite võitmine. Edu suurvõistlustel hoiab Eesti spordi maailmakaardil, toob Eesti riigile tuntust ning avaldab positiivset mõju meie elanikkonna sportimisele.


Eestlased olümpiamängudel

Eesti osales Pekingis iseseisva riigina suveolümpiamängudel 15. korda. Esimese eestlasena võitis olümpiamedali maadleja Martin Klein 1912. aastal Stockholmis, kes esindas toona Tsaari-Venemaad. Esimese Eesti Vabariigi sportlasena krooniti olümpiavõitjaks tõstja Alfred Neuland 1920. aastal Antwerpenis. Kokku on toodud koju 27 kuldmedalit, 23 hõbemedalit ja 31 pronksmedalit.
Instagram
#teamestonia
Sünniaeg:
Ala:
Treener:
Klubi: