Toetatavad treenerid: suvealad

Nimekiri seisuga 1. juuni 2021

Aerutamine
Noored: Avo Faber, Andrei Solovjov, Georgi Orlov, Lavren Ostrakov

Jalgrattasport
Jaan Kirsipuu B
Karmen Reinpõld C

Noored:  Alo Jakin - juuniorite treener, Andri Lebedev - naisjuuniorite treener, Rene Mandri - U23 treener

Judo
Vladimir Stepanjan C
Giorgio Vismara C

Noored: Priit Berg, Egert Ehari, Dmitri Lepp, Vladimir Stepanjan, Glen Viks

Kergejõustik

Magnus Kirt treener A (al 01.11 C)
Maicel Uibo treener A (al 01.11 C)
Taivo Mägi B
Kümnevõistluse treener B (al 01.11 C)
Art Arvisto C
Karl Erik Nazarov treener C
Risto Jamnes C
Mark Misch C
Andrei Nazarov C

Noored: Sven Andresoo, Aleksandr Hvorõhh, Ants Kiisa, Ille Kukk, Taivo Mägi, Erki Nool, Toomas Suurväli, Jevgeni Terentjev, Liivi Eerik

Korvpall 3x3
Siim Raudla C
Priit Vene C

Noored: Siim Raudla, Priit Vene

Laskmine

Mattias Hahn C

Noored: Karl Kontor, Svetlana Nemtsova, Aleksandr Makarov, Peeter Päkk

Maadlus
Ahto Raska / Maksim Molonov A
Ivar Kotkas C

Noored:
Arvi Aavik, Igor Annus, Andrei Jevsejev, Martin Piksar, Kristjan Press


Poks

Noored:
Artur Sinilill 

Purjetamine
Rein Ottoson C
Matthew Rickard C

Noored:
Aivar Kajakas, Raivo Randmäe, Stefan De Vries

Ratsutamine
Alla Gladõševa C

Rannavõrkpall

Noored: Mart Tiisaar, Indrek Verro

Sulgpall

Mart Siliksaar C

Noored:
Rainer Kaljumäe, Robert Kasela, Mart Siliksaar, Heiki Sorge

Sõudmine
Veikko Sinisalo B
Abitreener C 

Noored: Sergei Gluško, Tatjana Jaanson, Matti Killing, Aleksei Lipintsov, Rita Maier, Valery Osmokesku, Reigo Pihlak, 
Ruth Vaar  

Tennis
Anett Kontaveit treener B

Noored: Rauno Gull, Thomas Leboulch, Martin Karis 

Triatlon
Noored: Margus Tamm

Tõstmine

Noored: Igor Baškirov

Ujumine
Henry Hein C
Tom Rushton C

Noored: Dmitri Kapelin, Mihhail Strungar

Vehklemine
Kaido Kaaberma A
Nikolai Novosjolov A
Natalja Kotova B
Angelo Mazzoni B
Valeri Romanov B
Peeter Nelis C 

Noored: Sergei Bobrov, Anatoli Jasnov, Natalja Kotova, Eduard Lebedev, Helen Nelis-Naukas, Juhan Salm, Jüri Salm, Albert Tiido

Vibulaskmine
Siret Luik C

Noored:  Jaanus Gross

Võimlemine
Natalja Bestšastnaja C
Noored: Jelena Borisova, Julia Tjomuškina