Toetatavad treenerid: suvealad

Nimekiri seisuga 1. oktoober 2022

Aerutamine
Koit Põder C

Noored: Avo Faber, Andrei Solovjov, Georgi Orlov

Jalgrattasport
Jaan Kirsipuu C
Karmen Reinpõld C

Noored: U23 treener, meesjuuniorite treener, naisjuuniorite treener

Judo (täiskasvanud uueneb lähiajal)
Vladimir Stepanjan C
Giorgio Vismara C

Noored: Priit Berg, Egert Ehari, Dmitri Lepp, Vladimir Stepanjan, Glen Viks

Kergejõustik
Taivo Mägi B
Maicel Uibo treener B
Kersti Viru/Mehis Viru B
Janek Õiglane treener B
Johannes Erm treener B
Karl Erik Nazarov treener C
Mark Misch C
Andrei Nazarov C
Erki Nool C

Noored: Jamie Costin, Aleksandr Hvorõhh, Mikk Joorits, Ants Kiisa, Ille Kukk, Hennit Küppas, Harry Lemberg, Romet Mihkels, Taivo Mägi, Andrei Nazarov, Toomas Suurväli, Liivi Eerik, Tiina Torop, Kädy Tänav, Heiko Väät, Eerik Haamer treener

Korvpall 3x3
Siim Raudla C
Priit Vene C

Noored: Siim Raudla, Priit Vene

Laskmine

Mattias Hahn C

Noored: Kairi Heinsoo, Karl Kontor, Aleksandr Makarov, Andrei Mihhailov, Peeter Päkk

Maadlus
Ahto Raska / Maksim Molonov A
Arvi Aavik C
Aleksei Hapov C
Ivar Kotkas C

Noored: Andrei Jevsejev, Martin Plaser, Kristjan Press, Aap Uspenski

Moodne viievõistlus

Noored: Imre Tiidemann
   
Poks

Noored: Andrei Kostenko, Artur Sinilill, Vassili Panov

Purjetamine
Rein Ottoson C
Matthew Rickard C

Noored: Keith Luur, Matthew Rickard, Raivo Randmäe

Ratsutamine
Alla Gladõševa C

Rannavõrkpall
Indrek Verro B
Rivo Vesik C


Noored: Laos Lukas, Rivo Vesik

Sulgpall

Peter Gade C
Mart Siliksaar C

Noored: Mart Siliksaar, Heiki Sorge, Tauno Tooming

Sõudmine
Veikko Sinisalo B
Abitreener C 
Liisbet Puust C

Noored: Tatjana Jaanson, Robert Jürimaa, Matti Killing, Rita Maier, Reigo Pihlak, Ruth Vaar  

Tennis
Anett Kontaveit treener A
Kaia Kanepi treener B

Noored: Rauno Gull, Thomas Leboulch, Martin Karis 

Triatlon

Noored: Margus Tamm, Marko Albert

Tõstmine
Alar Seim C

Noored: Igor Baškirov

Ujumine
Henry Hein B
Tom Rushton C

Noored: Dmitri Kapelin/Valerii Gabisoniia, Vladimir Labzin, Peter Makoc/Aivi Kulla, Mihhail Strungar/Karel Seli

Vehklemine
Kaido Kaaberma A
Nikolai Novosjolov A
Natalja Kotova B
Enrico Nicolini B
Valeri Romanov B
Helen Nelis-Naukas B
Peeter Nelis B

Noored: Sergei Bobrov, Anatoli Jasnov, Natalja Kotova, Eduard Lebedev, Helen Nelis-Naukas, Peeter Nelis, Juhan Salm, Jüri Salm

Vibulaskmine
Siret Luik C

Noored: Jaanus Gross

Võimlemine
Natalja Bestšastnaja C

Noored: Natalja Ratšejeva, Julia Tjomuškina