Toimunud koolitused - jätkukarjäär ja eelarve

Koolituse vaatamise soovist kirjuta piret@eok.ee

TREENINGUTE, ÕPINGUTE NING ERAELU SIDUMINE TEEL TIPPU (45min)


Karl-Martin Rammo - purjesportlane
Kaarel Nurmsalu - endine suusahüppaja ja kahevõistleja

Raamatud ja internet on kõiksugu tarkusi täis, kuid oluliselt efektiivsem on õppida teiste vigadest ning kogemustest. Karl-Martin ja Kaarel on õpikunäited elust enesest, kes on edukalt suutnud ühildada tippspordi, õpingud, karjääri ning pereelu. Nad jagavad enda kogemusi, kuidas sporti ning selle kõrval olevat muud elu edukalt ühtseks tervikuks siduda nii, et sportlikud tulemused sealjuures paraneksid. Nad teavad hästi vastust küsimusele, kas muru on ikka mujal (väljaspool spordiväljakut) rohelisem.

Ettekandest leiad palju põnevaid mõtteid ja ideid, näiteks kui oled jõudnud Netflixist kõik „Squid Game“ osad ära vaadata, siis ilmselgelt on sul ajalist ressurssi piisavalt, et seda õpingutesse, treeningutesse või karjääri ülesehitamisse panustada. Nende meeste kogemus väidab, et mida vähem on aega, seda suurem on fookus ning rohkem saab tehtud.


EELARVE KOOSTAMINE NING INVESTEERIMISEGA ALUSTAMINE (90min)

Jaak Roosaare - investor, 50% Klubi asutajaliige ja “Rikkaks Saamise Õpiku” autor

Jaak keskendub oma ettekandes rahalise olukorra kaardistamisele ning sammudele, et kindlustada endale ja oma perele parem rahaline tulevik. Kuidas kontrollida kulusid, suurendada tulusid ja investeerimisega teenida passiivset rahavoogu?

Ettekandest leiad mõtteid, kuidas lõpetada vanemate rahakotist sõltumine ning kuuled nutikaid lahendusi, et suurendada iseenda sissetulekuid. Räägitakse ka sellest, mida teha auhinnarahadega. Ehk paneb ettekanne sind hoopis uutmoodi rahast mõtlema.

Team Estonia koordinaator:

Raido Mitt

TEAM ESTONIA JA ALALIITUDE KOORDINAATOR

Tel: 5564 7241
E-mail: raido@eok.ee