Kasulikud lingid

Eesti Spordiregister

Eesti spordi ametlik andmekogu, mis on abiks Eesti spordijuhtidele ja -töötajatele nende töös ning spordihuvilistele ja –harrastajatele spordi jälgimisel ja harrastamisel.

Spordiregistrist leiab andmekogud spordiorganisatsioonide, spordikoolide, spordiobjektide ja treenerite kohta.

Eesti spordiregister kuulub Vabariigi Valitsuse otsusega riigi infosüsteemi. Vastutav töötleja on Kultuuriministeerium ning volitatud töötleja Spordikoolituse ja –Teabe Sihtasutus.

Eesti Spordi Biograafiline Leksikon

Nagu nimigi viitab, on tegu biograafilise leksikoniga, mis sisaldab Eesti sporditegelaste lühielulugusid. Mugav otsingumootor aitab erinevate parameetrite järgi leida üles just selle, keda otsite ja pakub ka muidu huvitavat ning silmaringi laiendavat ajaveetmist.

Samuti leiab siit kõigi sporditegelaste nimekirja, kes on lehe külastamise päeval sündinud, ning valiku selle päeva tähtsamate sündmuste loetelust Eesti spordiajaloos.

Leksikoni haldab ja uuendab pidevalt Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutus.

Sporditulemused

Suurest sporditulemuste portaalist leiab Eesti sportlaste tulemused ligi sajalt spordialalt alates 1896. aastast, mil toimusid esimesed nüüdisaegsed olümpiamängud. Tulemusi saab otsida nii sportlase, spordiala, võistluse kui ka ajaperioodi järgi ning mugav ja põhjalik otsingumootor annab kiire ja detailse vastuse ka kõige spetsiifilisemale otsingule.

Portaali haldab ja uuendab Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutus.

Spordikalender

Spordikalender annab ülevaate kõigi spordialade tiitlivõistlustest Eestis ja välismaal. Sorteerida saab võistluste toimumise aja, hooaja, spordiala ning võistluste tüübi järgi.

Kalendrit haldab ja uuendab Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutus.