EOK spordifilmid PÖFF-il

Lood spordis ja selle ümber on emotsionaalsed ja kaasa­haaravad. Siin on magusaid võite ja kibedaid kaotusi, võitlust iseenda ja inimvõimete piiridega, oota­matust ja draamatikat ning erakordseid eneseületusi. Sport – see on ilu ja valu, austus ja pettumused, unistused ja kukkumised ning läbi kõige ikka ja jälle jaluletõusmine. Sport on inimlik.

Sportlik sooritus publiku ees kestab suures plaanis vaid viivu, nägemata jääb aga sportlase teekond saavutuseni ning tema teekond pärast seda. Veelgi enam – nägemata jääb see, mis teeb ühest inimesest sportlase, mis teda motiveerib ja teistest eristab, mis teeb ühest naabripoisist või -tüdrukust olümpiavõitja.

Igal sportlasel on oma lugu – unikaalne, sügav ja tähendusrikas. Üks on ühine – oskus ja julgus unistada ning teha seda piirideta ja järjekindlalt. Seda tasub sportlastelt õppida. Kui meis kõigis oleks rohkem julgust unistada ja oma unistusi järgida, oleks kogu maailm parem ja õnnelikum paik.

Film võimaldab avada maailma läbi spordi ka sellistest vaatenurkadest, kuhu kõrvaltvaataja pilk tavaliselt ei ulatu. Tänavuse PÖFFi spordifilmide programmis on väga erinevaid linateoseid, aga kõik nad on erilised ning garanteerivad vaatajale samaaegselt vaate­mängu, mõtteainet ja emotsioone.

Kohtume PÖFFi spordifilmidel 14. novembrist 29. novembrini! 
Tutvu spordifilmide programmiga

Hoiatus: spordifilmid võivad mõjuda inspireerivalt! 

Kinos näeme!
Eesti Olümpiakomitee