Spordikorralduse kursus klubidele

Eesti Olümpiakomitee pakub maakonna spordiliitu või alaliitudesse kuuluvatele klubidele spordikorralduse kursust, mille eesmärgiks on parendada klubidevahelist koostööd ning anda teadmised töö korraldamisest spordiorganisatsioonis. 

Koolitusele on oodatud nii klubide esindajad (juhid, treenerid, ametnikud) kui ka alaiitude või maakonna spordiliitude töötajad.

Kui aastail 2013-2016 toimusid koolitused maakonnapõhhiselt, siis alates 2017. aastast saavad alaliidud oma klubidele koolitusi tellida alapõhiselt. Samuti on võimalik korraldada ühine koolitus mitme alaliidu klubidele - see võimaldab kokku saada piisavalt suure õppegrupi ning kõrvalt näha ja analüüsida ka teiste alade näiteid.

Kursus keskendub järgmistele teemadele: olümpialiikumine, -väärtused ja struktuur; spordiorganisatsioonide juhtimine (strateegiline juhtimine, organisatsiooni sise- ja väliskeskkond, ressursside juhtimine, protsesside juhtimine); sporditurundus; sotsiaalmeedia. Lisaks lülitatakse programmi konkreetse alaliidu soovitud teemad.  

Kursuse kulud katab Rahvusvahelise Olümpiakomitee solidaarsusfond, osalejatele on sümboolne tasu toitlustuse eest - 25 eurot osaleja kohta.

Lisainformatsioon programmijuhilt:
Jüri Järv, jyri@jjc.ee, 50 18 003