Toetajad ja partnerid

PAF
EOK toetaja 2006. aastast
Toetame Eesti sporti, sest see annab inimestele emotsioone ning meile meeldivad aktiivsed ja osavõtlikud inimesed!
Coop
EOK toetaja 2017. aastast
Usume, et igal noorel on eeldus saada edukaks mõnel spordialal, kuid veelgi olulisem on see, et sport õpetab püsivust ja võistlusjanu, sitkust ning tahet ennast pidevalt arendada. Seepärast on oluline luua noortele võimalused, et ta saaks meelisaladega tegeleda, ennast vormis hoida ja tervena püsida praegu ja tulevikus. 
ERGO
EOK toetaja 2010. aastast
ERGO-l on heameel koostöös Eesti Olümpiakomiteega toetada tippsportlasi ja aidata noortel sportlastel ette valmistuda ja osaleda rahvusvahelistel võistlustel.
JCDecaux
EOK toetaja 2004. aastast
Sport ei ole lihtsalt sport ja teatud numbrite taga ajamine, vaid tähendab „jah-i“ töökusele, vastupidavusele ja järjepidevusele - igal hommikul üles tõustes iseenda võitmist. JCDecaux ja EOK koostöö eesmärk on tunnustada Eesti ettevõtteid, kes toetavad olümpiaideed, ja Eesti sportlasi, kes läbi selle teevad Eesti maailmale nähtavaks.
Monton
EOK toetaja 2004. aastast
Meie väärtusteks on piirideta mõtlemine, pidev uute lahenduste otsimine ja koostöö nii organisatsioonide kui ka inimeste vahel.
Nike
EOK toetaja 2007. aastast
NIKE brändi missiooniks on: “Inspireerida ja pakkuda innovatsiooni kõigile sportlastele maailmas.” Soovime, et Eesti sportlased kannaksid maailma parimat varustust ning et rõõm, rahulolu ja emotsioon parimast vormist inspireeriks meie sportlasi ennast ületama. 
Olympic Casino
EOK toetaja 2001. aastast
oos anname panuse tipp- ja noortespordi arendamisesse, et Eesti lipp lehviks ka edaspidi olulistel spordivõistlustel kõrgelt, ning liikumisharrastuse arendamisesse, et Eesti inimesed elaksid kauem tervemalt ja õnnelikumalt.
Salomon
EOK toetaja 2018. aastast
Salomon on maailma üks innovaatilisemaid spordibrände ja saame kinnitada, et Eesti koondislased võistlevad parimas võimalikus varustuses
Sportland
EOK toetaja 2018. aastast
Sportlandi missioon on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie poolt pakutavate toodete ning teenuste.
Toyota Baltic
EOK toetaja 2017. aastast
Toyota püüab alati leida parimaid viise, kuidas maailmas liikuda. Olümpialiikumise partnerina soovime spordi ja säästvate transpordilahenduste abil toetada sellise ühiskonna kujundamist, kus julgustatakse inimvaimu ja -loomust pidevalt ennast ületama ning piire nihutama. 
USS Security
EOK toetaja 2017. aastast
USS Security Eesti jagab Eesti Olümpiakomiteega samu põhiväärtusi - olümpialiikumist toetades saame anda oma panuse noorte sportlaste arengusse ja populariseerida sportlikku eluviisi. 
Estravel
EOK partner
Oleme kliendikeskne ja töötajasõbralik reisibüroo, väärtustades seeläbi ettevõtet.