Toetajad ja partnerid

PAF
EOK toetaja 2006. aastast
Toetame Eesti sporti, sest see annab inimestele emotsioone ning meile meeldivad aktiivsed ja osavõtlikud inimesed!
JCDecaux
EOK toetaja 2004. aastast
Sport ei ole lihtsalt sport ja teatud numbrite taga ajamine, vaid tähendab „jah-i“ töökusele, vastupidavusele ja järjepidevusele - igal hommikul üles tõustes iseenda võitmist. JCDecaux ja EOK koostöö eesmärk on tunnustada Eesti ettevõtteid, kes toetavad olümpiaideed, ja Eesti sportlasi, kes läbi selle teevad Eesti maailmale nähtavaks.
Nike
EOK toetaja 2007. aastast
NIKE brändi missiooniks on: “Inspireerida ja pakkuda innovatsiooni kõigile sportlastele maailmas.” Soovime, et Eesti sportlased kannaksid maailma parimat varustust ning et rõõm, rahulolu ja emotsioon parimast vormist inspireeriks meie sportlasi ennast ületama. 
Olympic Casino
EOK toetaja 2001. aastast
Üheskoos anname panuse tipp- ja noortespordi arengusse ning soovime, et Eesti lipp lehviks ka edaspidi olulistel spordivõistlustel kõrgelt. Soovitame kõigil Eesti inimestel läbi liikumisharrastuse panustada iseendasse, seda eelkõige selleks, et püsida kauem tervem ja õnnelikum.
Salomon
EOK toetaja 2018. aastast
Salomon on maailma üks innovaatilisemaid spordibrände ja saame kinnitada, et Eesti koondislased võistlevad parimas võimalikus varustuses
Sportland
EOK toetaja 2018. aastast
Sportlandi missioon on muuta noorte inimeste elu huvitavamaks, paremaks ja emotsionaalsemaks läbi meie poolt pakutavate toodete ning teenuste.
SYNLAB
EOK toetaja 2020.aastast 
SYNLABi soov on anda panus Eestis võimalikult aktiivse kultuuri ja spordielu jätkamisse. Nii oleme valmis panustama Eesti sportlaste võimalikult sujuvasse olümpia ettevalmistusse kiire ja nende jaoks tasuta testile pääsemise võimaldamisega.
Toyota Baltic
EOK toetaja 2017. aastast
Toyota püüab alati leida parimaid viise, kuidas maailmas liikuda. Olümpialiikumise partnerina soovime spordi ja säästvate transpordilahenduste abil toetada sellise ühiskonna kujundamist, kus julgustatakse inimvaimu ja -loomust pidevalt ennast ületama ning piire nihutama. 
FORUS
EOK toetaja 2017. aastast
FORUS jagab Eesti Olümpiakomiteega samu põhiväärtusi - olümpialiikumist toetades saame anda oma panuse noorte sportlaste arengusse ja populariseerida sportlikku eluviisi. 
ERGO
EOK toetaja 2010. aastast
ERGO-l on heameel koostöös Eesti Olümpiakomiteega toetada tippsportlasi ja aidata noortel sportlastel ette valmistuda ja osaleda rahvusvahelistel võistlustel.
Estravel
EOK partner
Oleme kliendikeskne ja töötajasõbralik reisibüroo, väärtustades seeläbi ettevõtet.