EOK tiigrikoolitus "Lase tiiger välja!" kutsub sportlasi osalema!

13.04.2018
Tagasi
13.04.2018
Käimas on registreerimine 26. aprillil toimuvale EOK motivatsioonikoolitusele "Lase tiiger välja!", kus noorsportlased saavad juba tippu jõudnud tegijatelt tarkusi ja motivatsiooni ammutada.
Tänavune tiigrikoolitus toimub neljapäeval, 26. aprillil kell 13.30-18.00 Tallinnas KUMU auditooriumis (Weizenbergi 34 / Valge 1).

Noorsportlastele jagavad oma kogemusi:
  • Sõudmise olümpiapronks Allar Raja
  • Eesti rahvuskoondises 14 aastat mänginud korvpallur, 1993 EM-i 6. koht Rauno Pehka
  • Murdmaasuusatamise olümpiapronks Jaak Mae
  • Universiaadi võitja ja 2011 MM-i neljas kettaheitja Märt Israel
Video vahendusel arutlevad kaasa:
  • Esimese eestlasena jäähoki Meistrite liiga võitjaks tulnud Jyväskylä JYP ründaja Robert Rooba
  • Naistemaadluse MM-pronks ja EM-pronks Epp Mäe
Osalema on oodatud kõik Eesti noorsportlased, kelle eesmärk on tippspordis läbi lüüa. Seega on enamik osalejaid orienteeruvalt vanuses 14-23, aga ka nooremad ja vanemad on teretulnud - huvitavat sisu ja mõtteainet jätkub igas vanuses sportlastele. Soovi korral on osalema oodatud ka noortetreenerid.

Tiigrikoolitusel osalemine on sportlastele tasuta. Vajalik on registreerimine hiljemalt 23. aprillil kell 23.59, registreerida saab siin

EOK käivitas 2017. aasta kevadel noorsportlaste koolitusprogrammi "Lase tiiger välja!", mille eesmärk on anda tippspordi potentsiaaliga noortele läbilöömiseks vajalikud laiapõhjalised teadmised ja oskused ning sütitada motivatsiooni suurte saavutusteni pürgimisel.

Koolitusprogrammi raames jagavad tippsportlased ja spordivaldkonna spetsialistid lootustandvatele noorsportlastele struktureeritult uusi tippspordispetsiifilisi teadmisi erinevates olulistes valdkondades nagu eesmärgistamine, sportlase sotsiaalne roll, saavutuskorraldus, imagoloogia ja meedia, spordielu logistika, meeskonnatöö. toitumine, päevarežiimi seadmine, taastumine, vigastuste ennetamine, psühhoogiline ettevalmistus, kommunikatsioon ja palju muud.

Koolitussarja läbiviimist toetab ERGO.