Liikumisõpetajate suve- ja sügiskool

Liikumisõpetajate suvekool (LIISU) on liikumis- ja klassiõpetajatele suunatud koolitussari, mida korraldavad Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile.

LIISU koolitused teeb eriliseks see, et tunnustatud lektorite esinemiste kõrval toimub osalevate õpetajate vahel ka ideevahetus, mille käigus jagatakse kogemusi. Liikumismängud, mida õpetajad on oma koolides ja lasteaedes ise välja mõelnud ning kasutanud, talletatakse ka kirjalikult kogumikuna sarjas "Mängud ja harjutused", mida saavad kasutada kõik Eesti koolid. Kogumikke on praeguseks välja antud juba neli.

Samuti saavad õpetajad LIISU koolitusel uusi teadmisi ja ideid uutest liikumisvõimalustest. Näiteks eelmistel aastatel toimunud suvekoolides anti ülevaade teiste seas sellistest liikumisvõimalustest nagu fantaasiavõimlemine, müramisest judoni, breiktantsu ABC, harjutused liiva ja hernekottidega, mänguhoos loodud mängud ja tantsud, aga ka mänguline tegevus võrkpalliga, tantsuõpetus ja laste kehahoidu arendav võimlemine tallalihastele.

Lisaks toimuvad õpetajatele loengud sporditeoreetiliste teadmiste õpetamisest läbi mängu ja liikumise ning spordipsühholoogilised loengud. Kõik eesmärgiga pakkuda õpilastele mitmekülgsemaid ja nauditavamaid liikumistunde. 

LIISU missioon on kutsuda õpetajat üles koostööle ja ideevahetusele, julgustada teda üles astuma lektorina, koondada "edukad praktikad" kaante vahele - "Harjutuste ja mängude kogumikku", väärtustada ja hoida õpetaja enda kehalist tervist.