Töökohaspordi kuu 2017

Töökohaspordi kuu 2017 sai avapaugu 4. septembril Telliskivi Loomelinnaku väljakul toimunud üritusel „Sportlik lõunapaus!“, kus peeti suur ühisvõimlemine, paarisorienteerumine Kalamajas ja sõbralik lõuatõmbevõistlus. Teiste seas võtsid osa ka aktiivsed töökohasportijad Roman Fosti, kes maratonijooksu kõrvalt töötab igapäevaselt audiitorina, Tõnu Tõniste, kes ettevõtluse ning EOK asepresidendi ja tippspordikomisjoni juhi ameti kõrvalt jõuab tegeleda ka purjetamise ja tervisespordiga, ning Allar Levandi, kes Paf.com spordiennustusportaali juhtimise kõrval tegeleb jätkuvalt aktiivse liikumisega.

Töökohaspordi kuu jooksul toimus üle Eesti palju üritusi ja ettevõtmisi, millest igaüks sai osa võtta või ise kolleegidega mõne liikumisürituse korraldada.
  • Projekt "Kondimootoriga tööle". 4. septembrist 29. septembrini toimuva aktsiooni eesmärk on innustada töötajaid aktiivsemalt liikuma ning ära kasutama neid minuteid ja tunde, mil liigutakse kodust tööle ja töölt koju. Liikumisviisidena lähevad arvesse kõndimine, kepikõndimine, jooksmine, rattasõit ning rulluisutamine. See, kui pika osa töö- või koduteest läbib osaleja kondimootoril, on tema enda otsustada. Osalemine on kõigile tasuta!

    Registreeri ka enda 4-liikmeline tiim SIIN ja tule osalema!

  • Töökohaspordi sügisspartakiaad. 23. - 30. septembril pakutakse Eestis tegutsevate ettevõtete töötajatele sportlikku nädalat. Proovida on võimalik kaheksat spordiala, mille seas on nii individuaalseid kui ka meeskondlikke alasid: sõudeergomeetrite võistlus, bowling, mini-reketlon, pokker, kardisõit, lamades surumine, ujumine ja vibulaskmine.

    Vaata lähemalt: https://firmasport.ee/sygis/

  • Spordinädal. EOK ja Ühenduse Sport Kõigile eestvõtmisel 23.-30. septembril toimuval spordinädalal toimub üle Eesti ligi 1000 sportlikku sündmust. Käesoleval aastal liituvad spordinädalaga ka ettevõtted. Spordinädala korraldajad kutsuvad üles ettevõtteid ja organisatsioone nädalat teemakohaselt tähistama ning korraldama nädala jooksul aktiivseid lõunapause, tervisepäevi, matkapäevi, ettevõtte-siseseid spordivõistlusi, liikumisraja ühiskülastusi jms.

    Ideid spordinädala läbiviimiseks ja sündmuste registreerimise lingi leiate koduleheküljelt www.spordinadal.ee