EOK õnnitles Eestimaa Spordihinge uue maadlussaali avamise puhul

29.08.2017
Tagasi
29.08.2017
EOK õnnitles Eestimaa Spordihing 2013 Martin Plaserit, kes rajas Lasnamäele maadlusklubi Korrus3 uue maadlussaali.
Korrus3 Linnamäe maadlussaali avapeole olid kutsutud ja kohale tulnud Eesti Olümpiakomitee, Eesti Maadlusliit, Eesti Maadlusveteranide Ühenduse esindajad, klubi sponsorid, lapsevanemad ja klubi tõelised pärlid - lapsed.
 
Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa kinkis uuele saalile bonsai puu, mis demonstreeris saali avamiseks tehtud pingutusi ja mis toob tulevikuks indu, et maadlussaale Eestisse veel juurde ehitatakse. Sõõrumaa avaldas heameelt, et 2013. aastal Eestimaa spordihinge tunnustuse pälvinud Martin Plaser jätkab oma missiooni ja tööd Eesti maadluse ja spordi arendamisel. "Eriti tänuväärne on tema pühendunud töö maadlustreenerina ja lastele ning noortele uute liikumisvõimaluste loomisel. Usun, et täna avatud uus maadlussaal aitab spordi juurde tuua arvukalt Eesti noori, aitab kaasa liikumisharrastuse levikule ja siit saavad alguse mitmed uued Eesti spordi edulood," märkis Sõõrumaa.
 
Eesti Maadlusliidu president Jaanus Päeväli tundis rõõmu, et Eesti maadluses on olemas hakkajad inimesed, kes on teinud ära nii suure töö, et uus saal on maadlejatele avatud ja pakub Lasnamäel rõõmu kõigile, kellel huvi maadluse ja spordi vastu. Päeväli ütles: "On suur rõõm näha, et Eesti maadluses on olemas hakkajad inimesed, kes on ära teinud töö, mis läks vaja, et uus saal oleks maadlejatele avatud ja pakuks Lasnamäel rõõmu kõigile, kellel huvi maadluse ja spordi vastu on. See on maadluse jaoks väga hea päev, veel parem oleks, kui avataks kaks maadlussaali. Ise loodan, et Martinil jätkuks vastupidavust, et olla sama tubli edasi!"
 
Korrus3 juhataja Martin Plaseri sõnul on täitunud tema unistus maadlussaalist, mis on avar, värske ilme ja kaasaegse kujundusega ning asub just selleks otstarbeks ehitatud ökonoomses ja uues hoones. "Uue saali loomise idee oli ammune unistus juba 1994. aastast, kui alustasin ise maadlusega. Toona rääkisid vanemad maadlejad maadluse hiilgeaegadest. 2013. aastal avasime saali Veerenni 29/1 vanas tööstushoones. Uus saal uues majas on klassikaliste spordialade nagu poks ja maadlus, mis kesksel kohal treeningute nimekirjas, tulevikku ja olevikku silmas pidades märgilise tähendusega. Maadlus ja poks on tõusuteel ning muutuvad järjest populaarsemaks. Siin saalis treenivad Lasnamäe, Pirita, Kesklinna, Mähe, Jõelähtme kui ka Rae valla lapsed ja noored - tulevased Euroopa- ja maailmameistrid, olümpiavõitjad. Korrus3 maadlusklubi arengus on Linnamäe tee 3 maadlussaal osa suuremast plaanist avada treeningkeskused, kuhu koondada võitlusalad. Järgmise suure saali avame Viimsis 2018. aasta sügiseks," kommenteeris Plaser.
 
Maadlusklubi Korrus3 uus spordisaal asub Lasnamäel aadressil Linnamäe tee 3 paiknevas Lasnamäe Tervisemajas. Korrus3 opereeritavasse saali tulevad poksi-, maadluse, üldkehalise ning tantsutreeningud lastele, noortele ja ka täiskasvanutele. Poksitreeninguid viib läbi poksiklubi Dünamo Lasnamäe ja taipoksi trenne Taipoksiklubi Imperial.