EOK sportlaskomisjon kutsub üles osalema Pardirallil

20.05.2021
Tagasi
20.05.2021
Eesti Olümpiakomitee sportlaskomisjoni liikmed tegid spordirahvale üleskutse osaleda 1. juunil toimuval Pardirallil, Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu poolt ellu kutsutud heategevuslikul üritusel.

„Nii nagu meie oleme kangelased spordiareenil, on vähiga võitlevad lapsed tõeliselt vaprad sangarid, kes läbivad äärmiselt keerulist ja pikka ravimaratoni. Meil on hea meel, et saame Pardiralli toimumisele oma panuse anda,“ ütles sportlaskomisjoni liige, laskesuusataja Johanna Talihärm.Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu juht Kaili Semmi sõnul on sportlased lastele väga suureks eeskujuks. “Meil on ääretult hea meel, et vähihaigeid lapsi ja nende vanemaid toetab elu kõige raskemas võitluses nii palju häid inimesi ja sportlasi. Pardiralli ei kogu üksnes heade annetajate abiga rahalisi vahendeid, vaid lootust ja teadmist peredele, et nad ei ole üksi. Sportlased on lastele väga suureks ja südamlikuks eeskujuks ning nende iidolite toetus annab jõudu raskele ravile vastu minna,“ ütles Semm. Ta lisas, et 1. juunil ootab starti 15 247 pardikest, kes otsivad endale sõpra ja sponsorit hooaja tähtsaimaks võistluseks.

Internetilehel www.pardiralli.ee on võimalik annetust tehes soetada endale, oma perele, sõpradele või ettevõtete töötajatele rallipartide numbreid. Pardiralli eesmärk on kindlustada kõikidele raske haigusega võitlevatele lastele hädavajalik ravi ja vajalikud tugiteenused: psühholoogiline tugi, eripedagoogika, füsioteraapia või muu laste või nende pere jaoks vajalik teenus.