Galerii: Eesti Olümpiakomitee tunnustas 2023. aasta tiitlivõistluste medaliste

13.02.2024
Tagasi
13.02.2024

Eesti Olümpiakomitee tunnustas Tallinna Hiltoni hotellis pidulikul tänuvastuvõtul 2023. aastal rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt medaleid võitnud sportlasi ja nende treenereid.


Eesti Olümpiakomitee president Urmas Sõõrumaa sõnul tähistasid meie sportlased Eesti Olümpiakomitee 100. juubeliaastat väärikalt, võites usinalt medaleid – 272! "Aitäh teile, et andsite endast võistlustel kõik ning tõite autasusid nii Euroopast kui maailmast. Teie tänukiri on mõeldud tänuna ka teistele teie abilistele, teie vanematele ja kaaslastele,“ ütles Sõõrumaa.

Vastuvõtule olid kutsutud nii olümpia- kui ka mitteolümpiaaladel maailma- ja Euroopa meistrivõistlustelt, Euroopa Mängudelt ja Euroopa noorte olümpiafestivalidelt 2023. aastal medaleid võitnud sportlased oma treeneritega. 

Teiste seas osalesid Hiltonis toimunud üritusel näiteks epeevehklemise Euroopa meistrivõistluste pronksmedalist Nelli Differt koos treener Helen Nelis-Naukasega, laskmise MM-hõbe Peeter Olesk, sise-EMil seitsmevõistluses pronksmedali saavutanud Risto Lillemets, noorte olümpiafestivali kuldmedalist ja pronksmedali saanud sprinter Miia Ott koos treener Maris Mägiga.

 
Fotogalerii üritusest leiab SIIT
Fotoseina galerii leiab SIIT
Autor: Hendrik Osula/EOK