GALERII: EOK tiigrikoolitus Gerd Kanteriga Ida-Virumaa noorsportlastele

07.12.2018
Tagasi
07.12.2018

Reedel, 7. detsembril toimus Narvas Ida-Virumaa noorsportlastele ja -treeneritele suunatud inspiratsioonipäeva „Lase tiiger välja! Võitja mõtteviis praktikas – kuidas saada olümpiavõitjaks“, kus oma kogemusi ja nõuandeid jagas legendaarne Team 75+ eesotsas olümpiavõitja Gerd Kanteriga.

Fotode autor: Anna Markova 

Koolitusel osales enam kui 70 tippspordi ambitsiooniga noorsportlast vanuses 14-21 ja nende treenerid erinevatelt aladelt – kergejõustik, aerutamine, sõudmine, jalgpall, jalgrattasport, kickboxing, iluuisutamine, iluvõimlemine, tennis, orienteerumine, motokross, judo, poks, jäähoki, ujumine, võrkpall, laskesuusatamine.  

Inspiratsioonipäev kuulub Eesti Olümpiakomitee koolitussarja „Lase tiiger välja!“, mille eesmärk on pakkuda noorsportlastele uusi teadmisi, nõuandeid ning sütitada motivatsiooni tippspordis suurte saavutusteni pürgimisel. Samuti aitavad need teadmised elus läbilöömisel väljaspool sporti. 

Koolitusel esines legendaarne Team 75+ meeskond: olümpiavõitja Gerd Kanter, visionäär Raul Rebane ning spordimanager Hans Üürike, kes rääkisid sellest, kuidas seada eesmärke, kuidas hoida motivatsiooni ka rasketel hetkedel, kuidas organiseerida edu ning milline on sportlase sotsiaalne roll. 

Koolituspäeva toetasid Kultuuriministeerium ja Integratsiooni Sihtasutus.