PAF ja EOK ennustusvõistluse auhinnaraha suunati heategevusse

13.10.2021
Tagasi
13.10.2021
EOK ja EOK toetaja, spordiennustusportaali Paf heategevuslik ennustusvõistlus 2021. aastaks lõppes viigiga.

Juunis toimunud EOK toetajate koostöölepingute allkirjastamisel tehti ennustusi selleks spordiaastaks. Ennustajateks olid EOK toetajad ja Eesti meediaväljaanded. Samuti said ennustuses osaleda kõik spordihuvilised. Küsimusi oli kokku viis:

 

  • Kas Eesti saab uue olümpiavõitja?
  • Milline riik võidab Tokyo olümpiamängudelt enim medaleid?
  • Kes tuleb jalgpalli Euroopa meistriks?
  • Mitmenda koha saavad Ott Tänak ja Martin Järveoja WRC Rally Estonial?
  • Kui kaugele jõuab Eesti meeste võrkpallikoondis Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril?

 

Kõige täpsemalt prognoosisid lõppeva spordiaasta tulemusi Delfi ja FORUS, kes kumbki vastasid õigesti kolmele küsimusele. Olümpiaküsimustele lisaks sai nende jaoks otsustavaks pakkumine, et jalgpalli Euroopa meistriks tuleb Itaalia.

 

PAF poolt oli ennustusvõistluse võitjale välja pandud 500 eurone summa, mis läheb heategevuseks. Delfi ja FORUS suunasid võiduga teenitud summa kodanikualgatusele Pikema Sõpruse Päev, lisades kumbki omalt poolt sellele summale veel 500 eurot ja nii annetati koos 1500 eurot. Pikema Sõpruse Päeva eesmärk on panna mehed iseendast rohkem hoolima ning oma tervist regulaarselt kontrollima.

 

FORUSe esindaja Jüri Teemanti sõnul on tervise eest hoolitsemine oluline. „FORUSe lubadus on „Hoiame ja hoolime!“ ning toetame Pikema Sõpruse Päeva eestvedamist just seetõttu, et see paneb mõtlema meie tervislikule heaolule,“ ütles Teemant.

 Manuses lisatud fotol vasakult: Allar Levandi (PAF), Danel Pandre (Pikema Sõpruse Päev), Heili Teder (Delfi) ja Jüri Teemant (FORUS). Foto autor: EOK