Kandideerimine EOK spordijuhtide kursusele 2017-2018

20.10.2017
Tagasi
20.10.2017
Algas taotluste vastuvõtt EOK spordijuhtide kursusele 2017-2018, avaldusi saab esitada 2. novembrini.
Spetsiaalselt spordiorganisatsioonide juhtidele välja töötatud EOK spordijuhtide kursus alustas vastuvõttu neljandale lennule, kelle õppeperioodiks on november 2017 kuni märts 2018.  Kursusele võetakse vastu kuni 12 osalejat.

Rahvusvahelise Olümpiakomitee tunnustatud õpikul "Managing Olympic Sport Organisations" baseeruva kursuse eesmärk on tõsta spordijuhtimise taset. Kogenud koolitajad mugandavad materjali Eesti konteksti ning osalejate vajadustele vastavaks. Kasutatakse aktiivset õppemeetodit, kus tõde selgub rühmatöödes ning diskussioonides kogenud koolitajate ning osalejate vahel.

Osalejatele antakse vajalikud teadmised, oskused ning kompetentsid igapäevases spordijuhtimises efektiivsemaks tegutsemiseks. Kursuse teemad on järgnevad:
  1. Spordiorganisatsioon
  2. Strateegiline juhtimine
  3. Inimressurside juhtimine
  4. Finantsjuhtimine
  5. Sporditurundus
  6. Spordiürituste korraldamine
Kursuse täpsema ajakava saab alla laadida siit.

Kursus on mõeldud spordijuhtidele, kes on spordiorganisatsioonides (alaliidud, klubid) tegevad ning kelle osalemist tema organisatsioon ka toetab. Viimane on oluline, kuna kursuse käigus on vajalik koostada juhtumianalüüse, mis ilma vastavale infole ligipääsuta ei ole võimalik.

Kursuse maht on 14 seminaripäeva, mis on jagatud seitsmeks sessiooniks ning samapalju on iseseisva töö päevi. Kursus toimub eesti keeles, kuid vajalik on ka inglise keele oskus, kuna diplomi saamise eelduseks on ühe ingliskeelse juhtumianalüüsi esitamine.

Kursuse läbimiseks ning diplomi saamiseks on vajalik 100%-line aktiivne seminarides osalemine ning iseseisev töö, mille käigus on vaja õppepäevade eelselt materjal iseseisvalt läbi töötada; koostada 6 eestikeelset (powerpoint esitlus) juhtumianalüüsi ning 1 eesti- ja 1 ingliskeelne (kirjalikus vormis pikem) analüüs.

Kursuse läbija saab lisaks omandatud teadmistele ning vahetatud kogemustele Rahvusvahelise Olümpiakomitee poolt väljastatud diplomi.

Kursuse (toitlustamise) maksumuseks on 150 eurot (summa sisaldab käibemaksu).

Kursusele kandideerimiseks täitke vorm, mille saate alla laadida siit, ning saatke see digitaalselt allkirjastatuna hiljemalt 2. novembriks 2017 aadressile: jyri@jjc.ee

Lisainformatsioon programmijuhilt:
Jüri Järv
jyri@jjc.ee
+372 50 18 003