Sammukoguja

Sammukoguja üleskutse kujutab endast terve kuu vältavat sammude kogumise üleskutset, kus ühe kuu jooksul tuleb individuaalselt või kollektiivselt koguda võimalikult palju samme!

Aastal 2021, kui esimest korda sai Sammukoguja üleskutset korraldatud, võttis sellest liikumisaktsioonist osa üle 1200 inimese 50-st erinevast ettevõttest üle kogu Eesti! See andis meile indu juurde üleskutsega jätkata ning kaasata samme koguma veelgi rohkem inimesi.

Tegemist ei ole kindlasti võidu peale üleskutsega, kuid alati on hea kui konkurentidega või kolleegidega pisut mõõtu võtta ja üksteist utsitada iga päev aina enam samme tegema. Ja seda kõike ikka selleks et parandada enda tervist ja liikuda üheskoos tervema ühiskonna poole!

Sel aastal toimub sammukoguja üleskutse kogu mai kuu vältel – ehk siis alates 01.05.2022 kuni 31.05.2022 ning sammud loetakse kokku kasutades YuMuuvi platvormi.

Sammukoguja kuulub ühe osana ka meie Virtuaalspartakiaadi arvestusse, mis 2020. aasta algul loodud sai, et koroonapandeemia ajal pakkuda ettevõtetele sportliku väljundit osalemaks spordivõistlustel endale sobival ajal ja endale sobivas kohas.

Täpsema informatsiooni Sammukoguja üleskutse kohta leiad VAJUTADES SIIA, kust leiab sammukoguja juhendi.