Peeter Lusmägi valiti TAFISA auditikomisjoni liikmeks

15.01.2020
Tagasi
15.01.2020
EOK liikumisharrastuse juht Peeter Lusmägi valiti mailma juhtiva tervisespordiorganisatsiooni TAFISA auditikomisjoni liikmeks. Detsembris kinnitati ta ka Eesti kehakultuuri ja spordi sihtkapitali esindajana Kultuurkapitali nõukogu liikmeks.

Fotol: Peeter Lusmägi ja Ühenduse Sport Kõigile president Gunnar Kraft TAFISA kongressil

Maailma juhtiva tervisespordiorganisatsiooni The Association For International Sport for All (TAFISA) üldkoosolekul vaiti aastateks 2019-2020 kaks auditikomisjoni liiget - Thomas Bartsch (Saksamaa) ja Peeter Lusmägi (Eesti).

„Olles 2005. aastast kaasa löönud TAFISA ettevõtmistes ning mõningaid nende välja töötatud programme rakendanud ka Eestis, on hea meel rahvusvaheliste kolleegide tunnustuse üle ning loodan, et koostöö TAFISA peakorteriga saab olema huvitav ja täis väljakutseid,“ ütles Lusmägi.

Komisjoni ülesanne on regulaarselt auditeerida TAFISA sisulist ja majanduslikku tegevust vastavalt põhikirjas püstitatud eesmärkidele.

Üldkoosolek toimus TAFISA kongressi "Sport Kõigile läbi traditsioonide ja innovatsiooni“ raames, kus osales enam kui 600 delegaati 78 riigist. 

Detsembris kinnitati Peeter Lusmägi kehakultuuri ja spordi sihtkapitali poolt valitud esindajana Kultuurkapitali nõukogu koosseisu aastateks 2019-2021. Vastavalt Kultuurkapitali seadusele kuulub nõukogu koosseisu esimehena ametikohajärgselt kultuuriminister, rahandusministri nimetatud esindaja, kultuuriministri nimetatud esindaja ning iga sihtkapitali poolt nimetatud esindaja. Lähemalt saab lugeda Kulka kodulehel.