Team Estonia liikmed saavad Golden Clubi treeningsaalides soodsamalt treenida

30.05.2022
Tagasi
30.05.2022

Sportlaste jaoks on tingimused treeningutel väga olulised. Selleks et oma võistlusteks korralikult ja kvaliteetselt ette valmistuda, pakub Golden Club Team Estonia sportlastele soodsa hinnaga treeningvõimalusi Golden Club treeningsaalides Rotermanni kvartalis ning Tondi ja Viimsi Forus Spordikeskustes.


Team Estonia nimekirjas olevatele sportlastele on järgmised erihinnad Golden Club võimaluste kasutamiseks:

  • Ühekordne pääse 5€
  • Kuukaart 30€


Team Estonia sportlastel pole vaja teha muud, kui minna soovitud Golden Clubi kohale, klienditeenindaja kontrollib isikut tõendava dokumendi alusel tema kuulumist Team Estoniasse. Peale erihinnaga kas ühekordse pääsme või kuukaardi eest tasumist saab treeninguga kohe alustada. 

Golden Club juhi Karin Kaleta sõnul on klubil hea meel aidata kaasa Team Estonia sportlaste ettevalmistusele.  „Meie saalides on treeninud mitmeid erinevaid tippsportlasi ja oleme suutnud täita nii individuaalsportlaste kui võistkonnaalade vajadusi. Oleme oma klubides hoidnud alati esikohal treenijate heaolu, sisustanud oma saalid parimate treeningseadmetega ning kohandanud keskkonda, et treenimine oleks võimalikult mugav ja turvaline,“ ütles Kaleta.  

Golden Club treeningsaalid asuvad:

Forus Spordikeskus Tondi, Sõjakooli 10

Forus Spordikeskus Viimsi, Karulaugu 13

Golden Club Rotermanni, Rotermanni 5

Forus on Eesti Olümpiakomitee toetaja alates 2021. aastast.