Koolitajad

Kristel Jalak (PhD)
Kristel on 20+ aastase kogemusega täiskasvanute koolitaja EKR tase 8, suhtlemistreener ja personalikonsultant.Eesti Aasta Koolitaja 2019. Vaata Kristeli kvalifikatsiooni ja kogemust siit.


Urmo Vallner
Urmo on Interim agentuuri tegev- ja finantsjuht, kes tunneb äri erinevatest aspektidest, teda iseloomustab universaalsus nii juhirollis kui tiimitöös.

Teisisõnu – ta on alati oodatud palliplatsile kaasa lööma, aga sageli pakutakse talle hoopis kohtuniku rolli, kuna meeskonnad tunnustavad koos objektiivsusega ka tema grupiülest vaadet. Urmo põhjalikud teadmised ja oskus neid süsteemselt edasi anda teevad temast hinnatud koolitaja ja ärikonsultandi nii siin kui sealpool Eesti piire.
Urmo töötab VVT meeskonnas eelkõige infoga kõige laiemas mõttes ja sellest laiast kandepinnast sünnib strateegiline teravus. Muidugi kuuluvad siia äriplaan ja finantsid, aga mitte ainult. Numbrid üksi ei loo taustsüsteemi – seda selgitavad ka protsessid nende taga ja seosed nende vahel.

Vaata Urmo kvalifikatsiooni ja kogemust siit.


Kaido Pajumaa

Kaido on  Motivaatori asutaja, juht ja koolitaja. Teda on tunnustatud tiitliga "Aasta parim koolitaja" lausa kahel korral, aastal 2016. ja 2017.  Kaido on varem Hansapangas ning eraettevõtjana töötanud ning 2008. aastal alustas ta Sisekosmos.ee enesearengu portaali pidamist. Täna tegeleb Kaido koolitamisega nii motiveerimise kui juhtimise teemadel.
Vaata Kaido kvalifikatsiooni ja kogemust siit


Tiit Kõnnussaar
Tiit on tunnustatud koolitaja ja pereterapeut.  Ta usub, et pole paremat võimalust selguseni jõudmiseks, kui arutades aktiivsete ja enesearengust huvitatud inimestega elust võetud lugusid. Ja siis seda kõike sealsamas järele proovides. Et kuidas idee või meetod töötas. See ongi tema koolitus.
Vaata Tiidu kvalifikatsiooni ja kogemust siit


Katrin Roosileht

Katrin on lõpetanud psühholoogia eriala Tartu Ülikoolis ning näitejuhtimise eriala Tallinna Ülikoolis. Lisaks on ta õppinud psühhodraama lavastajaks Tallinna Psühhodraama Koolis ning tegutseb psühhodraama gruppide juhendajana.

Koolituste läbiviimisel kasutab Katrin aktiivselt oma varasemas elus omandatud näitlejakutset ja töökogemusi VAT teatris ja Nukuteatris, kaasates inimesi aktiivsesse tegevusse ning leides igaühele just tema jaoks sobiva õppimisviisi. Katrinil on suurepärane omadus liituda grupiga, saavutada hea kontakt koolitusel osalejatega ning tänu tema suurele empaatiavõimele oskab ta igale osalejale pakkuda just selliseid suuniseid ja teejuhiseid, mis igas konkreetses olukorras töötavad kõige paremini. Katrini koolitused on sügavad ja emotsionaalsed – tõsised koolitusteemad on pikitud kvaliteetse huumori ja sooja südamlikkusega, koolituspäeva lõppedes on Katrin saanud grupiga nii “omaks”, et sageli kliendid soovivad koolitust jätkata jätkuprogrammiga just karismaatilise koolitaja tõttu.


Raimo Ülavere
Raimo Ülavere on koolitaja ja coach ning aitab edukatel inimestel teha oma käitumises positiivseid muutusi, mis on püsivad ja mis on ka teiste poolt teadvustatud. Raimo teeb tööd aastas u 2000-3000 inimesega, eelkõige tehes tööd juhtide ja meeskondadega, ent esiendes ka suurematele gruppidele.
Raimo kohta leiad rohkem infot siit


Tõnu Lehtsaar
Tõnu on religiooni- ja suhtlemispsühholoog. Religioonipsühholoogiaga seob teda Tartu Ülikoolis religioonipsühholoogia professori ametikoht. Suhtlemispsühholoogia väljundiks on tema jaoks tegevus koolitajana koolitusturul. Kahe tegevusvaldkonna kokkupuutealasse jääb huvi hingehoiu ja psühhoteraapia vastu. Tema sulest ilmus 2015. aastal raamat „Hingehoiu psühholoogia“.
Vaata Tõnu kvalifikatsiooni ja kogemust siit


Mari-Liis Järg

Mari-Liisile meeldivad asjad, milles on kordumatust ning millel on inimeste jaoks tähendus. Ta on veendunud, et neid tähendusrikkaid asju saab olla erinevatel eluetappidel hoopis vastuokslikke. Kuidas aga teha oma elu ja tööhetketest kordumatu? Ja leida tähendusrikkust? Nende küsimustega saad tegeleda, kui pöörad pilgu sisse. Peatud ja vaatad, kus on kordumatus sinus eneses.
Mari-Liis on tegutsenud koolitajana aastast 2000, olen aidanud nii leida kui ära tunda tähendusrikkust. 
Vaata Mari-Liisi kvalifikatsiooni ja kogemust siit.