EOK sportlaskomisjon kutsub: registreeru Team Estonia Sportlasfoorumile!

02.09.2022
Tagasi
02.09.2022

EOK sportlaskomisjon kutsub Team Estoniasse kuuluvaid sportlasi osalema Eestis esimest korda toimuval suurel Sportlasfoorumil, mis peetakse 26. oktoobril Tallinnas!


Tegu on sportlaselt sportlasele loodud sündmusega, kus saad ammutada inspiratsiooni teiste edulugudest ning kuulata välismaa tippude kogemuslugusid. Lisaks sportlastele astuvad laval üles igapäevaselt sportlastega töötavad praktikud, kes jagavad enda märkamisi.

Tule ammuta inspiratsiooni, et spordis teravasse tippu murda ning anna enda panus, et sportlase hääl ja soovid kuuldavamaks teha!

Esimene Sportlasfoorum toimub 26. oktoobril kell 10-15 Tallinnas, O'Learys Kristiine meelelahutuskeskuses. Pane ennast sündmusele kirja SIIN, detailse programmi avalikustame septembrikuu keskpaigaks.

EOK sportlaskomisjoni eesmärk on sportlaste huvide esindamine ja nende seisukohtade ning soovituste esitamine EOK-le. Komisjon tegeleb aktiivselt ausa mängu vaimus tegutsevate sportlaste õiguste kaitsmisega ning neile suunatud projektide algatamisega.

Kohtumiseni oktoobrikuus!