Tere tulemast EOK uuele kodulehele!

18.09.2017
Tagasi
18.09.2017
Eesti Olümpiakomitee avas uue kodulehe. Head avastamist!
Uuel kodulehel leiate ajakohast infot ja lugemist kõigi valdkondade kohta, millega EOK tegeleb: noortesport, tippsport, liikumisharrastus ja treenerite süsteem. Samuti oleme siia kogunud info, mis aitab paremini selgitada Eesti Olümpiakomitee rolli Eesti spordi katusorganisatsioonina.

Piltidega menüü leiate pealehelt ja ka igalt sisulehelt. Piltidel aitavad õiget rubriiki leida tublid Eestimaa spordiinimesed ja liikumisharrastajad. Kodulehe avamishetkel juhatab noortespordi lehe kätte noor freestyle-suustaja Kelly Sildaru, tippspordi lehele viival pildil vehkleb maailmameister ja mitmekordne tiitlivõistluste medalist Julia Beljajeva. Treenerite infole osutab eliittreener ja Aasta Treener 2016 Matti Killingu foto. Liikumisharrastuse lehele kutsuvad aga aastal 2016 Tartumaa sportlikuks perekonnaks nimetatud Aanid. EOK organisatsioonilisele infole juhivad olümpiarõngad. Kindlasti kohtute siin fotodel edaspidi paljude teistegi silmapaistvate ja inspireerivate spordiinimestega. 

Pealehelt leiate ka meie uudised ning nimekirjad Eestis toimuvatest liikumisharrastusüritustest ja tippspordi suursündmustest. Lisaks saab meenutada, millised olulised sündmused toimusid just külastamise päeval Eesti spordiajaloos, ning vaadata, kuidas Eesti sportlaste käsi käesoleval aastal rahvusvahelistel tiitlivõistlustel medalivõitudega käinud on. EOK liikmetele pakub kindlasti huvi ka esilehel asuv rubriik "Päevakorral", kus - nagu nimigi viitab - on info oluliste sündmuste ja saavuvate tähtaega kohta.

Edaspidi on plaanis kodulehel olevat infot veelgi täiendada ning avame ka inglise ja venekeelsed kokkuvõtted.

Kodulehe arendas ja disainis meile loovagentuur Neway. Aitäh!

Iga uus vajab harjumist, aga loodetavasti saab meie uus koduleht teile juba üsna pea kiirelt meele- ja käepäraseks. Kui teil on konstruktiivseid kommentaare kodulehe osas, võite neid meiega jagada aadressil press@eok.ee. Mugavat kodulehe kasutamist!