Osale soodushinnaga spordi aastakonverentsil "Võidu hind"

19.10.2023
Tagasi
19.10.2023
1. veebruaril 2024  toimub teist aastat Äripäeva ja Eesti Olümpiakomitee koostöös Spordi Aastakonverents. Esinejad Eestist kui kaugemalt arutlevad teemal, kui kallis on võit – seda nii emotsionaalses kui materiaalses võtmes. Teiste seas räägib oma kogemustest Ameerika profijalgpallur Margus Hunt. 

Väliskülalistest tuleb kogemusi jagama endine Rahvusvahelise Olümpiakomitee ROK-i televisiooni- ja turundusteenuste tegevdirektor Timo Lumme, kes aastaid vastutas ROK-i ülemaailmse sponsorlusprogrammi eest. Samuti on konverentsile tulemas maailmakuulsa ettevõtte Coca-Cola Company esindaja, kes tutvustab tulevaste olümpiamängudega (Pariis 2024 / Milano 2026) seotud sponsorluse plaane. Unikaalne külaline on Ameerika profijalgpallur Margus Hunt, kellel on olnud võimalus võistelda maailma kõige edukamas liigas, milleks on National Football League (NFL).

Oma mõtteid jagavad Eesti sportlased ja ettevõtjad ning meedia eksperdid. Esinema tulevad Allar Levandi, Are Altraja, Merike Anderson, Marko Kaljuveer, Mati Lilliallik, Erich Teigamägi, Nele Laev, Karl Multer, Merle Viirmaa jpt. Konverentsipäeva juhib Raul Rebane.  

Kindlasti paneme esinejaid proovile ka teravates debattides. Konverentsile on oodatud spordivaldkonna arendajad: spordijuhid, spordivaldkonna toetajad, ettevõtjad ja turundajad, spordiametnikud, treenerid ja sportlased.

Konverentsil osalemise soodushind on 31. oktoobrini 299 eurot. Loe rohkem siit!